Euro Truck Simulator 2 - 1.33 Güncellemesi

ETS 2’nin 1.33 güncellemesi “experimental beta” şeklindee çıktı.

Konuyu hazırlıyorum dehşet özellikler var :smiley: süspansiyon fizikleri gibi steam cloud gibi

14 Beğeni

Ve Man da var mı?:relaxed:

1 Beğeni

Sanmıyorum :confused: SCS deneysel de olsa bir haber maber yapardı MAN’la ilgili yakında gelcek diye :slightly_smiling_face: scsnin huyu bu çok beklenen şeyi son anda duyurmak

997 MB. Maşallah.

2 Beğeni

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=41&t=263336url

Ana konuya görseller ekledim şidmi araçları test etmeye başlıcam sonra da video :smiley: TGX Euro6 önümüzdeki yılın başında gelecekmiş.

5 Beğeni

steam cloud ne işe yarıyor?

İsveç e yeni şehir eklenmiş. ve Almanya ya da galiba liman şehirleri.

3 Beğeni

Aynen forumda birisi yazdı 2 yeni feribot şehri eklenmiş diye birisi isveçin en uç köşesi uppsalanın orada diğerine almanyanın üstünden zaten 0 kamerasıyla giderseniz her şey hazırdı zaten limana kadar yol gidiyordu sadece kapalıydı ve limanlar eklenmemişti

2 Beğeni

Hasan abi şu Konteyner bacaklarına sahip zemin flatbed için ne oluyor?
Görsel koymamışsın onun hakkında :slightly_smiling_face:
Video istiyoruz Hasan bey :joy:

şimdi ben bu versiyondaki oyun dosyası klasörünü kopyalasam ve betaya geçsem duruma göre betadan çıkacağım zaman sürekli veri çekmekle uğraşacağıma yedek klasörü steama geri atsam ve betayı kapasam o şekilde olurmu… yarın konvoydan sonra deneyecem bu olayı da

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=41&t=263336&hilit=experimental
Carthoo ne yazmış yeniliklerin en altına

‘’…and some other stuff we won’t disclose yet…‘’
‘’…Ve henüz ifşa etmeyeceğimiz başka şeyler…‘’

dogru çevirmediysem affedin :joy:

muhtemelen almanyanın bir kısmı daha revize edilir yeniliklerden biri bu olur

1 Beğeni

Yalnız araç fiziklerine bayıldım ya.

Süspansiyonlar vs eskisine oranla evrim mi geçirdi?

Fizikleri aşırı merak ettim. Tüm save dosyalarımı silmiştim yeni bir profil ile deneyimlemek için güzel fırsat. :hugs:

Normal sürümde kullandığınız profil ile denemeyin betayı yeni profil açın sıkıntı yaşamayın.

Ben şok aman scs bune hız :smiley:

2 Beğeni

SCS yıl sonuna doğru iyi yardırıyor bakalım :smiley: Fizikler konusunda şunu söyleyebilirim henüz tam oturmamış frenleme yaptığımızda araç kayıyor, virajlarda veya dönüşlerde araç kayabiliyor, kabin sallanma ise fena değil güncelleme alır büyük ihtimal hala…

1 Beğeni

@HasanOfke abi video çekmeyi düşünüyormusun ?