Euro Truck Simulator 2 - 1.33 Güncellemesi

1.33.0.64
open beta

• scale down forces applied to curtains and scarf cabin toys

Bır de dorselerın camurluklarını renklı yapabılırsek guzel olur☺

46.4 mb’ lık güncelleme geldi betaya, ne değiştiğine nerden bakabilirim?

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=10&t=204048&start=110

Beyler kendi dorseniz ile iş yaparsanız daha cok mu para kazanıyorsunuz dorseniz olamadan mı

Çesitli etkenlere göre değişir bu durum , bakmak gerekir.

peki worldofturck bi etkligi vardı köprünün altında arac gözüküyordu neydi onun adı arkplan görüntüsü

Haberleri okumalısın,sorduğun sorular haberde yazan bilgiler.

2 Beğeni

Hayırlı olsun 1.33 beta tamamlandı.

5 Beğeni

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

Demek ki hazır değil. Olunca gelecektir.

2 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

Tamam tessekurler

962Mb güncelleme geldi, 1,33 çok hızlı geldi, acaba yıl sonuna 1.34’mü gelecek ats ile birlikte, sanki istediklerini bu güncellemede pek yapamadılar gibi…

3 Beğeni

Yılbaşına 1 ay kaldığını hatırlatmak isterim :slightly_smiling_face:

1.33 hadi hayırlı olsun fizikler tatmin edermi eh iste yağmur olayı güzel 13x60 dorse güzel 2018 böylelikle dorse yılı oldu diyebiliriz :grin::grin::grin::grin:

Tutuştular tutuştular başka bir nedeni yok, herşey sona kalınca böyle oluyor :slight_smile: O yüzden böyle hızlı geldi, oyunun Baltık için hazır olması gerekiyordu. Ets 2 için 1.33 bir şekilde tamamlandı. Baltık paketi çıktıktan sonra Ats için 1.33 güncelleme süreci başlar.

3 Beğeni

Euro Truck Simulator 2 - 1.33 Güncellemesi Tamamlandı

3 Beğeni

33 mb güncelleme geldi ama ben betadaydım hatta betada 33 mb güncelleme yaptım sonra betayı sonlandırdım güncelleme falan olmadı garip :slight_smile:

SCS’nin yayınladığı video

4 Beğeni