Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

ets2
taşımacılık
sürüş
acıkdünya

he bir de o var değil mi. Şimdi bütün ülkelerin boya paketlerini de dorselere uyarlamak lazım??

Seneye trailer paintjob yaparlar 2 liradan verirler

Bence artık ayrı ayrı yapmazlar boya paketlerini araçla dorseye aynı anda yaparlar.

yav niye karıştırdınız şimdi ülke boya paketlerinin ne alakası var eurogodies gibi firmaların kaplaması yokken bunu bekliyorsunuz

sabreden ermiş muradına ermiş
herşeyin başı sabır
bakın hepimiz sabredip bekledik sonunda geliyor işte
ama şu renault range t 'ye topluluk olarak bir el atmamız lazım
volvo ve renault truck’a lisans için bol imzalı bir mail atmamız lazım
bu benim düşüncem

Abi yanlış anlamazsan birşey demek istiyorum. Bu tarz şirketlerin kaplamaları olması birşey değiştirmez ki. Bu tarz kaplamaları isteyen biri zaten gidip normal iş yapar. Ama bu boya DLC’leri insanlar tır ile bir uyum olsun diye istiyoruz.

tamam da mevzu zaten aynı o firmaların boyamasını seçmiyor profilde logonun kaplamasını seçiyorsun
selçuk abi de paketindeki boyamaları o tür seçilebilir şekilde yapıyor kasayı seçicen sonra boyamayı seçicen
siz türkiye kanada portekiz ülkelerinin boyamalarını istiyorsunuz yok yere :slight_smile: anlamsız… bunu da isteyen ekler zaten ne gerek var elalemin bayrağını taşımaya

ne alaka Hasan sonuçta sen nasıl tırını istediğin ülkenin veya korsan, fantastik karakterlerin boya paketlerini kullanıyorsan dorselerde de kullanılsa hoş olur. scs yapmasa bile mutlaka modderlar yapardır bunu. Mesela bunun gibi:

Bu olay yok yere ve;

değil. Eğer zamanında “Paint Jobs” adı altında çıkarmak yerine “Truck Paint Jobs” adı altında çıksaydı tamam problem yoktu ama isim “Paint Jobs” adı altında çıktığı için yapmak durumunda. “Raven” gibi “Truck Design Pack” tarzı bir isim ile çıksaydı boya paketleri problem yoktu kısacası.

ahaha :smiley: böyle yolda gezilir mi? çok saçma gereksiz iş yükü tırcılık olayının dışına çıkan şeyleri istiyorsunuz
başta millet boyama paketleri uğraşmasınlar diyordu şimdi ise dorselere gelsin :smiley:

Hem tamam çoğunluğu ülke boya paketleri ama hepsi değil. Vikings var Fantasy var. Yani gelmesi gerekiyor açıkçası. Bence de getirirler. SCS bugüne kadar hiçbir şeyi eksik çıkartmadı. Yarım çıkarttığını gördük ama hiç eksik görmedim ben. Bunu da yapmıştır.

Eveet yılın en büyük güncelemesi geliyor ve benim taşındım için internetin yok:pensive:

Yorumları okumadım ama aklıma şuda geldi artık dorse ce yük bağımsız olacağı için artık hasar kısmında yük hasarıda olması gerekiyor

Artık Sadece Bekleyip Göreceğiz Daha Beta Bile Başlamadı :slight_smile: Resimlerden Tahminler Yürütüyoruz. İlerideki güncellemelerde hep beraber göreceğiz SCS 'nin vardır bir bildiği :slight_smile: . İlk etapta dorse sahipliği gelsinde ondan sonrası kolay zaten modcular boş durmayacak …

SCS çekicilere bile doğru düzgün uyarlamıyor boya işlerini özellikle DAF XF Euro 6 için boya işlerini uyarlamamak için ekstra çaba harcıyolarmış gibi hissediyorum. Dolayısıyla birde dorseler için uğraşacaklarını hiç sanmıyorum, gerekte olduğunu düşünmüyorum çünkü düzgün yapmayacaklarını biliyorum. Dolayısıyla hiç olmasın daha iyi.

Yorumları okursan yük hasarının olduğunu görürsün.

ama gelse süper olur :smiley: multiplayerı düşünsene :smiley: :smiley:

Bir de şu var çekicimizdeki wotr plakası artık dorsemizde de bulunacak :slight_smile:

sisl ile değerlendirmesi

valla megaliner modu dışında tüm dorse modlarını silmek lazım bu güncellemden sonra eğer beklediğimiz gibi olursa

Man’a gelirsek scania gibi olursa iyi olur amma eğerki gidip eski man gibi yaprasa -ki bu düşük bir ihtimal- açıkça söyleyeyim topluluk scanianın kalitesini gördükten sonra biraz tepkili olabilir

:czech_republic: hadi scs