Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

Tek kaplama dosyası hayvan taşıma treyleri hariç tüm treylerin hepsine kusursuz uyuyor. Ondan dolayı yapımı kolay ama hemen gelmeyebilir. Tabi modeller vs. değişecek yeni versiyonda ne olacağı belli değil fakat çok fazla değişeceğini sanmam bu durumun.

Çok iyi ya. Bir an önce başlasak testlere… Sabırsızlandım :smile:

2 haftaya gelir bence açık beta.

Ets 2 nin resmi blogunda bir kaç yoruma cevap vermişler birisi demişki dorselerimizle iş almadan serbest dolaşabilecekmiyiz ? Evet dolaşabileceksiniz demiş. Ayrıca birisi demişki şöför lerimizi yolda görebilecekmiyiz ? maalesef şöförler sanal varlıklar olarak kalıcaklar demiş. Ve büyük ihtimalle yük alırken special transport aki gibi yük yükleme animasyonu olacak.

3 Beğeni

Birkaç milenyumdur bilinen bilgiler zaten bunlar.

Bu scs efsane ya kendini aşıyorlar resmen adamlar helal olsun verdiğim paraya

SCS Software, kişisel dorse sahipliği özelliğinin bilgilerini açıkladı. ETS 2 ve ATS için 1.32 güncellemesinde yer alacak. Tüm bilgileri aktardık. MAN TGX Euro 6 da geliyor…

6 Beğeni

Gamescom’a kadar açık beta yayınlanmış olur mu?

1 Beğeni

MP sisteminde çok hoş olucak

resimresimresimyeniy%C3%BCk8bu dorsenin ismi walking floor. Yukarıda paylaşmıştım videoda görmedin herhalde :grinning:

1 Beğeni

biliyordum da aşağıya inmedim

Sağlık olsun

en sağdakinde tıklayınca garajda çekici ile beraber görüyorsun

• dorse garajda spawn olabiliyormuş sonra gidip bağlıyorsun
    şasi seçeneklerinde tekerleklerin yani dingillerin dizilimi değiştiriliyor

SCS Keşke şöyle bişey yapsaydi ve 3 tane dorse satın aldık birini arkaya bagladik diğer 2 dorseyide görünebilir şekilde büyük garajda dursa daha mantikli degilmi adamlar oraya büyük garaj yapiyor içi bomboş bari satın aldığımız 2 veya 3 fazla dorselerimiz garajda durmasını isterdim. @HasanOfke ne düşünüyorsun bu konuda adaşım

3 Beğeni

Birşey sorcam?
-Bu schwazmuller ve krone dlclerindeki dorseler de özelleştirilebilir olur değil mi?
-Birde bilmiyorum dikkatinizi çektimi ama paylaşılan dorsenin arka farı schwazmuller dorseleri ile aynı far yapısına sahip.

http://www.wiki-zero.co/index.php?q=aHR0cHM6Ly91cGxvYWQud2lraW1lZGlhLm9yZy93aWtpcGVkaWEvY29tbW9ucy8xLzFkL0F1c3RfY29uZmlnMi5wbmc B- train varyasyonları.

2 Beğeni

K’daki tırı sürmek istiyorum :smiley: pardon tren galiba :smiley:

O K’daki tırı Train Sim World’e DLC olarak çıkartsalar çıkar. Şaka bir yana da bu beta Gamescom’dan önce mı gelir yoksa sonra mı ben onu merak ediyorum.

Trailer paintjob dlclerine paralari hazırlayın

1 Beğeni