Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

ets2
taşımacılık
acıkdünya
sürüş

Save dosyanda hayalet dorse denilen kodlama mevcut ise sıkıntı yaratıyor olabilir bu yüzden dorse yöneticisine tıklayamıyorsundur. Bende aynı sorunu yaşadım. Yeni save dosyası açtım düzeldi.

Evet hayalet dorse yapmıştım,şimdi deniycem,umarım olur.

Merhaba , ETS 2 oyununa 1.32 Güncellemesi geldi. Ben yaklaşık 2-3 gündür Kişileştirilmiş dorse satın alıyorum ancak Dorse garajına girdiğimde hata alıyorum ve oyun kapanıyor.

Ah, bunu çözümünü bilen varmı?

Lütfen.

Multiplayer’da denemiyorsundur herhalde? Ve bazı modların kalıntıları sıkıntı yapıyor.

Teşekkür Ederim,işe yaradı saol

2-3 ay aradan sonra krone ile ilk yukumu taşıdım almanya guzel olmuş keyıf aldım ortamdan çevreden hoşuma gitti

Benim ETS 2 de son 1 haftadır gözle görülür bir Fps kaybı var nasıl düzeltebilirim? veya sizde de aynı sorun var mı?

Ekran kartın ne hangi ayarda oynuyorsun aldığın fps şimdi kaç daha önce kaçtı

R5 m330 ekran kartım var ayarlarım düşük ve orta da %100 ölçekleme hdr açık önceden 25-30 arası alırdım şimdi 19-20-25 arası fps alıyorum

Ekran kartın eski oyun sürekli gelişmekte ondan kaynaklıdır

Droplar artmaya başladı sanki hele mp de herkes rengarenk dorselerle geziyor aşırı drop oluyor fps de C D arası nasıl gidiyorlar merak ediyorum daha gitmedim bi ara bakacam o yola

i7700 işlemci 1050ti ekran kartıyla ultrada en düşük 22 fps gördüm o yolda. Bence bilgisayarlara bu kötülüğü yapmaya gerek yok zaten ne kadar troll varsa o yola toplanmış

Oyuna güncelleme geldikten sonra dorse renkleri ve Almanya’nın yenilenmiş haliyle birlikte ciddi fps droplar mevcut oyunun ağır oyuncu kitlesi ile birleşince bu durum kaçınılmaz oluyor malesef

Birde tırın her tarafını ışıklar ile donatıyorlar 10 kişi de olsa acayip bir drop giriyor c-d yolunu hiç düşünemiyorum.

SP’mi yoksa mp’mi hangisi spde herhangi bir sıkıntı göremedim ben drop anlamında

Sp de sıkıntı olmaz la Mp’de ciddi sıkıntı var

oyunda f8 tuşu ne işe yarıyor bastığımda hiç kısa mesajınız yok diyor bilen varmı

maıl geldııgnde acıyosun onu galıba oyle hatırlıyom

1.32.3.7 15 Saat önce gelmiş.

• drive_lib: Increased the amount of released items per frame.

• model: Made segment pool page size overridable with r_buffer_page_size cvar

• Linux: Fixed handled the Steam controller.

Arkadaşlar Merhaba; 1.32 güncellemesinden sonra çekicinin akslarını kaldırdığımız zaman, havada olmasına rağmen yine sağa ve sola dönüyor normalde hareketsiz kalması lazım. Bu sorunu olmayan arkadaş var mı ?