Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

Merhaba , ETS 2 oyununa 1.32 Güncellemesi geldi. Ben yaklaşık 2-3 gündür Kişileştirilmiş dorse satın alıyorum ancak Dorse garajına girdiğimde hata alıyorum ve oyun kapanıyor.

Ah, bunu çözümünü bilen varmı?

Lütfen.

Multiplayer’da denemiyorsundur herhalde? Ve bazı modların kalıntıları sıkıntı yapıyor.

Teşekkür Ederim,işe yaradı saol

2-3 ay aradan sonra krone ile ilk yukumu taşıdım almanya guzel olmuş keyıf aldım ortamdan çevreden hoşuma gitti

Benim ETS 2 de son 1 haftadır gözle görülür bir Fps kaybı var nasıl düzeltebilirim? veya sizde de aynı sorun var mı?

Ekran kartın ne hangi ayarda oynuyorsun aldığın fps şimdi kaç daha önce kaçtı

1 Beğeni

R5 m330 ekran kartım var ayarlarım düşük ve orta da %100 ölçekleme hdr açık önceden 25-30 arası alırdım şimdi 19-20-25 arası fps alıyorum

Ekran kartın eski oyun sürekli gelişmekte ondan kaynaklıdır

Droplar artmaya başladı sanki hele mp de herkes rengarenk dorselerle geziyor aşırı drop oluyor fps de C D arası nasıl gidiyorlar merak ediyorum daha gitmedim bi ara bakacam o yola

i7700 işlemci 1050ti ekran kartıyla ultrada en düşük 22 fps gördüm o yolda. Bence bilgisayarlara bu kötülüğü yapmaya gerek yok zaten ne kadar troll varsa o yola toplanmış

Oyuna güncelleme geldikten sonra dorse renkleri ve Almanya’nın yenilenmiş haliyle birlikte ciddi fps droplar mevcut oyunun ağır oyuncu kitlesi ile birleşince bu durum kaçınılmaz oluyor malesef

1 Beğeni

Birde tırın her tarafını ışıklar ile donatıyorlar 10 kişi de olsa acayip bir drop giriyor c-d yolunu hiç düşünemiyorum.

1 Beğeni

SP’mi yoksa mp’mi hangisi spde herhangi bir sıkıntı göremedim ben drop anlamında

Sp de sıkıntı olmaz la Mp’de ciddi sıkıntı var

oyunda f8 tuşu ne işe yarıyor bastığımda hiç kısa mesajınız yok diyor bilen varmı

maıl geldııgnde acıyosun onu galıba oyle hatırlıyom

2 Beğeni

1.32.3.7 15 Saat önce gelmiş.

• drive_lib: Increased the amount of released items per frame.

• model: Made segment pool page size overridable with r_buffer_page_size cvar

• Linux: Fixed handled the Steam controller.

Arkadaşlar Merhaba; 1.32 güncellemesinden sonra çekicinin akslarını kaldırdığımız zaman, havada olmasına rağmen yine sağa ve sola dönüyor normalde hareketsiz kalması lazım. Bu sorunu olmayan arkadaş var mı ?

Mail geldiğinde veya uyuma yeri, garaj benzinlik, gişeler vb “enter” tuşuna basarak geçiş yapılan yerlerde (dorse bağlamak için “T”, yük alıp boşaltmak için gelen bildirimler vs.) oyuncuya gelen bildirimlerin yol bilgisayarı ara yüzündeki sekmesi. Mesela bu noktaların birisine gelip oyunu kapatıp daha sonra oyuna tektar geri geldiğinde bu buldirimler sana gelmez. Bu ekranı açıp görebilirsin.

evet bende farkettim onu eskiden düz dururdu şimdi kaldırsan bile dönüyor.

resim çekip bildirmek lazım aslında.