Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

az önce fark ettim de diğer şoförler bana hep eksi gelir getiriyor param sürekli azalıyor bu durum bir tek bende mi oluyor acaba

Adamlarin levelleri dusuk oldugundan yapabilir

Günceleme iyiymişFPS iyileşmeleri var 20 FPS aldığım yerde 25 30 FPS alıyorum

1 Beğeni

Ya beyler bu oyunu birisine aldım ama hesap bilgilerini doğru girdim bana mesaj geldi onay verdim ama steam inmiyor şuan

Bende de oluyor şöförlerinize dorse verdiyseniz bu sebepten yapabilir benim aklıma gelen tek mantık buydu benim yüksek level şöförlerim bile eksi gelir getiriyordu

Sorun ekonomi sistemiyle ilgiliydi sanırım 1.32ye ilk geçtiğimde tüm şoförler eksi gelir getiriyordu ve hiçbirinde kişisel dorse yoktu ama yeni iş aldıklarında sorun düzeldi şu an hepsi artı gelir getiriyor

Arkadaşlar merhaba… Askerde olduğum için yaklaşık 6 aydır ETS 2 oynayamıyordum. Dün geldim, dünden beride güncelleme yapmaya çalışıyor ama bir türlü güncelleme başlamıyor. Sürekli ‘‘başlatılıyor’’ deyip ileri bir saate zamanlıyor. Güncelleme yapıp yedek almam lazım çünkü pc yi formatlayacağım… İnternet bağlantısında da herhangi bir problem gözükmüyor… Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim…

disklerini kontrol et + önbellek doğrulaması yapabilirsin

1 Beğeni

oyunu hep kaldırıp tekrar yükle yada güncellemeyi oyuna girerken yap seçeneğini seç… oyunu başlatmayı dene o zaman güncellemeyi yapıyor hep diğer seçeneklerde dediğin gibi olma ihtimali oluyor her seferinde

1 Beğeni

halen oyundan atmalar var daha yeni iki kere girdim ikisinde de attı