Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

Stuttgart

Scs nin orijinal haritası
Stuttgart - Clermont yolu
Sizin yaptığınız guncellemenin …

Eyy gerçekçi oynuyodun dimi kardeş gitti sefer parası

@svt3885 Tam o noktanın koordinatlarını atarmısın ? Tekrar serbest kamera ile o noktaya git F11 ile raporla. Belgelerim/Euro Truck Simulator 2 içinde “bugs” dosyası var. Koordinat oradadır.

Malesef serviste vok param gitti hasar %100 oldu borçlandım malesef sebest kamera bile işe yaradi çünkü hic bir yer gozukmedi

şirketi o kadar yükseltmiştim yeni oyun mu açacam. Yok mu bunun bir çaresi o kadar uğraşım var ya.

1.32.3.3

Game survives if hired driver has invalid truck assigned (fixed mod-crash).
Cancel quick job from adviser fixed to avoid missing active camera (caused crash).

Nvidia 3D Stereo:
Computation of apparent depth for trailer in truck scene (fixed crash in trailer configuration).
Increased number of supported vertex samplers to cover the worst case (fixed crash while riding the truck).
dlc_krone: Reflective stripes reflecting now.
dlc_krone: License plate have right position.
2 Beğeni

SelamünAleyküm arkadaşlar bir sorum olucak…
Bu kişisel dorse satın alımında dorse’nin plakası neden çekicimizin plakasıyla aynı değil benmi yapamıyorum…
Yanlışım varsa affola

Dorselerinde aynı çekiciler gibi, çekiciden bağımsız, plakaları olur. Ha Wort da çekicilere yaptığımız gibi özelleştirebilme imkanımız olabiri oyunda fakat bu da henüz Wotr a gelmedi.

1 Beğeni

Teşekkürler arkadaş sağolasın

70 mb lık güncelleme gelmiş. Umarım fix dir.

Bende 32mb gösterdi. Fix güncellemesi. Çünkü oyun çökmüyor artık. Eski save dosyasıyla oynadım. Çok şanslıyım ya ertesi gün güncelleme geldi. :smiley:

beyler yan aynaları acmak ıstedıgım zaman oyun kapanıyor bunu yasayan kımse varmı baska f2 mı sorun dedım baska tus atadım ama yok ayna tusuna bastıgım an oyun gıdıyor

Selçuk abinin yol danışmanı mini ayna modunu kullanıyorsan yapabilir uyarlamadı sanırım bilmiyorum

yok hocam orjınal kendı aynası sorun yoktu bu gun guncelleme geldı ılk defa hata alıyorum
betada bıle hıc hata almadım

edit: tamamdır cozdum sorunu…

Selamun Aleyküm,oyuna giriyorum,dorsemi satın alıyorum fakat kullanmaya kalktığımda oyun donuyor ve sonra oyundan atıyor bunun bir çözümü varmı ?

Beyler MP de yükü teslim ederken devam et butonuna tıkladıgım zaman oyunda donma oluyor ve oyundan atıyor neden olabilir sizce aynı sorunu dorseyi satın alırkende yaşadım ?

Yeni güncelleme ile gözle görülür bi fps düşüşü oldu bende 70-75 arası oynadığım gece seferleri yer yer 60 lara kadar düşmeye başladı şehir içleride desen öyle. Sizde bi sorun var mı ?

Aynı sorun bende de mevcut. Normalde 30fps in altına düşmemesine rağmen şuanda 21-22 civarlarında

1 Beğeni

Save dosyanda hayalet dorse denilen kodlama mevcut ise sıkıntı yaratıyor olabilir bu yüzden dorse yöneticisine tıklayamıyorsundur. Bende aynı sorunu yaşadım. Yeni save dosyası açtım düzeldi.

1 Beğeni

Evet hayalet dorse yapmıştım,şimdi deniycem,umarım olur.