Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

Arkadaşlar bu Krone Dlc si Sisl trailer pack ile çakışır mı çünkü paketin içinde o da var.

Arkadaşlar 1.32 çıktığı için bu günlerde Promods’a güncelleme gelir mi? (Alakası var mı bilmiyorum) Ona göre şimdi boşuna indirmeyim.

üzerinde çalışıyorlarmış promods twitter hesabı açıkladı

Son sürüm 1.32.2.49s değil mi ben mi yapamadım güncellemeyi?

1.32.3s son surum

Bu seçenek işaretli olmalı…

1 Beğeni

Teşekkürler :+1:

Kral yollara dönüyor.

1 Beğeni

hele şükür geldi güncelleme

şimdi asıl konu WOT yükü nü biz kişisel dorseye alabilecez mi ben dorseleri park ettim kullanmıyorum wot yükü yok alamıyorum diye. hiç böyle bir söylem olmadı ama yapma ihtimalleri nedir…

Krone marka kişisel dorsemizi satın aldık, oldukça kaliteli duruyor. Fakat ağırlıklı olarak Harici Sözleşmeler işi yaptığımdan dolayı çok aktif yola gideceğini sanmıyorum. Şimdilik… Umarım kısa zaman içinde harici sözleşmeleri, kişisel dorsemiz ile yapabilme olayını getirirler.

Güncelleme içeriğine değinecek olursam yenilenen şehirler ve yollar oldukça iyi. Ayrıca oyun içerisinde FPS artışı gözlemledim. Ve sonunda o eski tip dorselerden kurtulduk :slight_smile: Dinlenme alanlarında, firmalarda, trafikte artık yeni dorseler dolaşıyor buna Krone’da dahil. Harici sözleşmelerden aldığımız işlerde artık dorseler daha kaliteli. Kişisel dorse ile fakrlı bir boyuta geçildi. Başlangıç güzel oldu, önümüzdeki süreç içerisinde bu olay daha da geliştirilecektir.

4 Beğeni

Şimdi krone kişisel dorseyle etkinlik bekleme zamanı

1 Beğeni

benimki hala oyundan atıyor

Yeni kariyer açıp sıfırdan başlayalım kendi dorsemizle dedik bu seferde seviyeye takıldık iyimi . Arkadaşlar kaçıncı seviyeden sonra dorse alabiliyoruz biliyormusunuz ?

10 cu seviye de dorse açılıyor

Bütün Dorselermi Açılıyor

Hayır en sondaki dorse belli bir seviye ile 30 galiba

1 Beğeni

arkaslar oyunum 1.32 gectı ama oyuna gırıyom bır kac dk oynuyorum ama oyundan atıyor

modlar aktıf degıl hepsı kapalı ama oyundan aıtor yardım lutfen

bendede atıyor deli etti beni