Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

Arkadaşlar her 2 oyun için de Güncelleme çıktı!
ETS2 1.3 GB
ATS 1.1 GB

Not: Sahip olduğunuz boyama paketleri vs. den dolayı boyut artabilir!

3 Beğeni

şimdi hiçbir betaya katılmayı seçiyoruz doğru mu ?

Evet o seçeneği seç

Hali hazırda betaya katılmış olanlara 30 mb’lık güncelleme geliyor sanırım.

evet hayırlı olsun 1.32 bekleyenler :slight_smile: sırada krone var :smiley:

1 Beğeni

Hala açıklama yapmadılar çekiliş için

Sonunda geldi gönlümün efendisi

1 Beğeni

ben 1.32 multplayer güncellenmeden yapmıyorum aynı şekilde promods haritası da güncellenene kadar. hadi promods neyse de online oynamak için tekrar 1.31 e çek single oynamak için 1.32 ye çek her seferinde 1 gb gideceği için mp yi güncellesinler öyle yaparım

scs blog sayfasına bakın lütfen gerekli açıklamalar yapıldı

1 Beğeni

Blog konusu

Bu gereksiz yorumları bıraksak diyorum artık? Sohbet yerine çevirdiniz konuyu uzaklaştırmaya başlıcam çünkü.

5 Beğeni

Betay bıttı sabırım

Kişisel dorse sahipliği özelliğinin bulunduğu 1.32 güncellemesinin açık betası sona erdi. Tam sürüm tüm kullanıcılar için yayınlandı. An itibariyle Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için 1.32 güncellemesini indirebilirsiniz. SCS’in belirttiğine göre yaptıkları en büyük oyun güncellemelerinden biri olmuş.

3 Beğeni

Birşey sorcam Michelin lastikleri neden yok halen ?

Öyle bir şey olacak denilmediği için olabilir. :neutral_face: Sadece insanlar istedikleri markayı görmek istediği için burada belirtiyor. Resmen olacak anlamına gelmez. Üstelik GoodYear ile işbirliği vardı FIA ETRC’de Michelin değil. Dorselerde bir sürü iş var pat diye gelmeyecek.

3 Beğeni

1.2 gb ile ets2 1.1 gb ile ats sonunda tam sürümüne kavuştu teşekkürler scs :slight_smile:

hocam yukarıya biraz daha çık istersen 2 tane var bide bu 3 oldu :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Benimde tuzum bulunsun istedim :slight_smile:

Hadi bakalım herkese hayırlı olsun güncelleme başarıyla tamamlandı sıra krone DLC sinde bekliyoruz efenim.