Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

ets2
taşımacılık
acıkdünya
sürüş

modlar aktıf degıl hepsı kapalı ama oyundan aıtor yardım lutfen

bendede atıyor deli etti beni

Yalnız değilsiniz, 6 yıllık profilimde atıyor. Modsuz mp de kullandığım profilde sorun yok. Muhtemelen Hasan abinin de dediği gibi profilde arta kalan modlardan kaynaklı olabilir.

Bu sorunun çözülmesi lazım da nasıl :smiley:

delı ettı modlar kapatayım dıyom bu seferde turkye harıtasında oymıyamıyom ama mod kapalı yıne atıyor
acaba kople sılsem yenıdenmı yuklesem yenı profıl yapsam

1.31 de hıcbır sorum yoktu 1.32 beta da yaptı tekrar 1.31 gectım ama sımdı 1.32 ve aynı sorun aoyundan atma

Modları komple sılın

Oyunu silmene gerek yok, hali hazırda yeni profil açtığında sorun olamaz. Sorun eski profillerde.

6 yıllık profil mod yükleyince açılıyor biraz ilerleyince kapanıyor. Modları kaldırınca yükleme ekranın da direk oyunu kapatıyor.

belki şaçma olacak ama mod kullandığınız araçları falan bi o mod parçalarından arındırın hepsini sonrasında kayıt edip çıkıp modları tamamen kaldırıp giriş yapmayı falan deneyin. ihtimal ihtimaldir…

Ben de oyle sikinti oldu garaja tikladigim an oyundan atiyordu bir aracta yapiyordu bunu tavsiye uzerine onceki surume donup araclari satip save edip tekrar surum yukseltip girmistim sorunum bir daha kalmadı

Beyler benim aklımda soru var ben Krone DLC aldım da bu Schwarzmüller DLC’ sindeki dorselerin neden kişisel olma özelliği yok?

bende de çok eski profil ama hiç öyle bi sorun yapmadı…

bide dorseler bize ait ya artık acaba wot da plaka ayarlama gelir mi ?

Saçma değil mantıklı ama o kadar vakit olmuyor.

Oyundan atma sorunları bin klasöründe ets2 exe dosyasını uyumluluğunu giderince düzeliyor galiba bir bakın

Olmadı bende.

Bu güncelleme ile birlikte Scania S/R araçlar trafikte görünmeyecek miydi? Bana hiç denk gelmedi.

Dolaşıyorlar hocam.

promods 1.31 versiyonunu ücretle indirdim 1.32 versiyonu çıkınca tekrar para vermem mi gerekiyor

Evet her sürüm için aynı miktarda para ödenmesi gerekiyor.