Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

benim hoşuma gitti hatta bu ben dorse dengelerini minimuma aldım MP ye geçene kadar sp de öyle oynuyorum. + keskin veya normal virajlarda uygun hızları gerçekliğe uygun olsa gerek ama düz yolda şerit değitrirken bile 80 90 la dikkat etmek gerek sallanıp yatırıyor…

1 Beğeni

Adamalar gerçekçi olsun diye uğraşıyorlar gercekci olması daha iyi millet oynarken hızlı hızlı sürüp sonra hasar alan dorseyi kod yazarak düzeltip devam ediyor sonra diyorlar sıkıldım adam gibi oynasalar sıkılmazlar hile yaparak oynanmaz bu oyun zevkini alarak adam gibi oynuyarak kullansılar görürler ozaman

1 Beğeni

Ya aslında şu dorselerin devrilmesi çok saçma yani evet biraz gerçeklik varda yük aldığında bi dorsenin ağırlığı olur yani fren bile yaparken dorsenin seni öne atması lazım bunda biz dorseyi atıyoruz :smiley:

Beta bitisn de ozaman konusuruz bunlari suanlik pek kesin bise diyilmiyoki

1 Beğeni

Scs’nin instagram da son paylaştığı gönderiyi anlayan var mı? Ne demek istenmiş? Yeni bir etkinlik? Veya en son yapılan etkinliğin devamı?

ya beyler 1.32de çalışan neoplan starlıner varmı ya yada scnaıa tournıge rıze ses skını

gerçek hayatta dorseler böyle duruyor bi ara dorseler oyunda böyle duruyordu sonradan dümdüz oldu eski haline döndü eskiden böyle yapmışlardı bu şekiklde duruyordur dorseler nedense scs dümdüz yapmış normalde böyle olması lazım arka camurluğa deymemesi lazım aynı bu şekilde dorsenin ön tarafı biraz arkaya göre yukarıda duruyor ama oyunda böyle değil düz şekilde bide yer şey iste gösterge panelinde hızla devir saatin yanında eco modda yeşil ışık yanıyor oyunda yok scania da olması lazım olan şey yok yeşil şeyin üstündeki o simgelerde yok madem yapıyorsun yeni scania insan bunu yapar plastik yanlık bu aracta var normalde yeni mercedeste de var ama oyuna gelmemiş ama buna gelmiş ek para ödüyerek alıyorsun oyunda örnek bide bu spoiler yok oyunda öndeki tampon oyunda varmı bilmiyorum

2 Beğeni

valla para verdik diye talepleri sıralamaya kalkarsak 3 ciltlik kitap olur heralde.

5 Beğeni

Anladım kardeşim ama scania oyunda özel tutuyorlar sanki bütün cekicelerin plastik siyah tamponu var mesela araştır bulursun madem scania getiriyorsun niye yeni mercedes veya ıveco ya daf xf getirmiyorsun onu anlamıyorum madem yapıyorsun şu oyuna dorse kişisel dorse geliyor ama şu dümdüz durması kötü oluyor normalde gerçekte dorseler camurluga deymez bide dorsenin arka lastikleri okadar yüksek değildir tabi yan yatar oyunda millet söylüyor hız yapınca yan yatıyor diye şu gösterge panelindeki yeşil ışığı yapsalardı bari dorseleri bi ara dediğim gibi yaptılar sonra eskisine döndürdüler niyeyse dorseleri

Tek ccevap SIKANYA CANDIR GERISI HEYCANDIR neyse saka bi yana cunku scania scsye cok iyi davraniyo range t nekadar oldu lisans vermedi reno trucks zaten volvo ya bagli ee mercedes mercedesi bilmiom illaki bise vardir iveco daf vs vs scania hemen lisans verdi scs de hizli ve guzel bir tir ortaya doktu

2 Beğeni

Yaw bi durup durup patlamayin kardsm bakarsin yarin ecs cikar bakarsin oburgun 4 mevsim bakarsin oburgun simule edilmis lastikler paspaslar bir anda yapmiyo iste scs sana verseler simdi yapabilecenmi ayrica istedgin kadar yaz sonucta scs bunlari gorupte demiyoki o kardsm ne demis hemen oyuna gecirelim bu ozelligi biraz dusunun yazarken

3 Beğeni

Cool 1. olarak plastik yanlıklar var 2. olarak dorse konusunda haklısın 3. olarak o ışıklar filan olması için oyunun açık dünya olması lazım gerçek hayatta kim geri geri yanaşıp hop takıp gidiyor ? :smiley:

Kardeşim her aracta plastik yanlık var ama oyunda sadece bi scaniada var siyah plasitik yanlıklar mercedes volvo da ıveco daf xf vs yok bunlarda

1 Beğeni

arkadaslar sakın olun ya her seferınde bu yok su yok falan mesela soyle bır ornek vereyım ucan arabalar 5 yıl once yapıldı ama pıyasa surulmuyor sebeb üüretimde olan araclar var ucan araclar ıcın egıtım var egıtım ıcın masraf var bu araclar ıcın duzen yapılması lazım falan fılan yanı bu ornegı neden verdım dersenız hayallerle bazı seyler uretılır ve sonra dusunulurek ve arz talep dengesınde pıyasa surulme kararı alınır yanı scs sızce dedıklerınızı dusunmuyor mu sanıyorsunuz adamlar her seferınde guncel tutuyor bır seyler olması ıcın alt yapı ve ileriye donuk planlama lazım belkı de bır cok ozellık yapıldı ama sunmuyorlar olamaz mı…

german truck,uk truck ets1 bu oyunları hatırlayanlarınız varmı nereden nereye geldı bu oyun her seyı bır anda cıkartıp bır anda yaparlarsa bu scs calısanları ne yapacak burası bır sırket yavas yavas gelısım gosterıp en ıyısını cıkartmaya calısıyorlar adamlar yoksa her seyı cıkarsın tek bır guncellemeyle parası olan alsın scs artık gelecege yönelık planları kalmayınca yavas yavas kapansın mı :smiley:

arkadaslar bızım ulkemızde kımse bır sey yapmaz uretmez uretıp yapana da bu olmamıs bu neden yok dıye posta atarız yapmayın bıraz taktır edın soyle dusunun german truckdan suana neler degıstı neler yapıldı ve onumuzdekı surecte bu oyun ıcın neler neler yapılacak yanı sabırsız olmayın elbet dusunemedıgımız seylerı bıle cıkaracaklar ılerde

Allah a emanet olun :slight_smile:

german truck

uk truck

ets1

18 Wheels of Steel

scanıa truck drıvıng

ets2 ilk hali

3 Beğeni

Abi German Truck, UK Truck, Euro Truck oyunlarına gitmene hiç gerek yok. Euro Truck Simulator 2’nin ilk haliyle şimdiki hali arasında çok fark var. Adamlar oyunu yapıp bırakmadılar. Sürekli yeniliyorlar. Sabırlı olun arkadaşlar elbet birgün istediğimiz özelliklerin hepsi gelmiş olacak.

7 Beğeni

aynen öyle
herşeyin başı sabır
sabrın sonu selamettir bunu unutmayalım lütfen

2 Beğeni

aynen cok gerıye gıttım ben :smiley:

1 Beğeni

Abi şöyle bişey var şimdi, herkes sabırsız davranırsa bu iş olmaz bence. Neden çünkü herkes sabırsız olursa burda kargaşa çıkar. Hemen herşey olucak değil zaten zamanı geldiğinde herşeyi yapıyorlar. Şimdi siz işte şu yapılsın bu yapılsın falan derseniz onlarda insan robot değil ki hemen hemen herşeyi zaten düşünüyorlardır sizin için ama herşey zamanında.!

2 Beğeni

Diyoruz diyoruz anlayaan yok bosver

1 Beğeni

@HasanOfke abi 1.32 de calisan scania tournig kadar kaliteli bi otobus yokmu ya mercedes haric ama icinde kasiyo