Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

bir an önce betanın bitmesini bekliyorum. Yenilenecek promods haritasında kendi dorsemle yük alıp bırakmak için. tek kullanacağım harita promods olacak belki üzerine rusya map i de eklerim

iki haftadır hatta üç haftadır beta bitmedimi vaybe tatile gittim geldim hala aynı neyse krone ve diğer markanın doseleri keşke gelde en azından bir model versinler yeter :smiley:

Ama koyması lazım koymamış saçmalık orda zaten göstergeler pek benzememiş gibi

güncelleme geldi 331 mb

1.32.2.32
open beta

• Added tutorial and utilization graph description tooltip to trailer manager.
  • Fixed game sounds being played when the assistant window is open.
  • Fixed formatting of text in cargo market screen to prevent localization from being clipped.
  • Added support for multiple cargo models. (data_path in cargo_model_match is now an array)
  • Added support for cargo-type based achievements.
  • Player is no longer able to relocate trailers they are currently using.
  • Fixed COG of the trailers when no cargo is loaded.
  • Fixed bug causing single trailers to jitter.
  • Fixed delivery window being super long for cargo market jobs.
  • Fixed bug that prevented used from using the same keys back when rebinding assistant action binds.
  • Fixed trailer being teleported to HQ when doing economy reset, from now on the trailer will be moved to its garage prefab.
  • Fixed trailer COG after changing its chassis and/or body in the configurator.

Bunun turkcesi ne yani

bunumu diyorsun jantları boyama jant değiştirme

Yo abi hani bitane cikmisti ya yeni

Jant kapagi ve renk veriyodu gorev yaptiginda onun dlcsi cikmisti

Ama buldum saol 2018 de cikmisti o yaa 2017 2. Subat yaziyo

Bunun turkcesi ne ki

edit: flood düzeltmesi. Türkçeye dikkat. SFK

1 Beğeni

Bunu nasinyaptinki bne de dedim fazla yazdim diye ban felan yicem

ban yenilecek bir durum yok, keyfinize bakın.

Tirda 2 kamerasinda bakis acisina gore ses degismis cok kotu oldu bari on taraftan baktigimizda yakinlasirken ses artsa valla kulagim patliyo sagdan soldan geiyo ses

1 Beğeni

Arkadaslar 1.32 gelmedn once yazida kendi dorsemize tirdaki plakayi yazocaktik ne oldu o iş

1 Beğeni

Yazacaklarını tek mesaj içinde ve düzgün türkçe ile yazmaya özen gösterirsen ban yemezsin diye düşünüyorum.

2 Beğeni

Arkadaşlar Yeni güncellemeden sonra direksiyonda sıkıntı var ayarlarıda kontrol ettim herşey normal görünüyor ama direksiyon hep sola doğru bükülmüş şekilde. Bu sorundan başına gelen var mı?

son güncellemeden sonra girdim ama öyle bir şey yoktu tekrar bakarım

Hasan abi bendede dorse aldigimda sonra park ediyosun ya onu şoferlerimden birisi almis bende kullan yaziyodu bastigda surekli yanit vermiyo hatasi cikio 1.32 de ilk hatam bu

bekleyeceksiniz bitsin ondan sonra büyük güncellemelerin olayı budur

1 Beğeni

Aynn bende az once dorseyi kitledim kendime ozel yaptim saati 3 gun ileri aldim oyle duzeldi bide bu beta bitmesi 1 ayda oluyor ya bence 1 ayi gecer baya.cunku 2 mi 3 mu ne duzeltme guncellemesi geldi hâla dorse tekerlekleri ayni paintem alip koymus gibi duruyo imsallah cabucak beta biter

1 Beğeni

Dorsenin devrilme sorunu soğuttu vallah dorse dengesi ortadayken bile 30la dönünce devrilme tehlikesi yaşıyorsun
dorsenın kasası ile dingillerin arasındaki süspansiyon görüntü olarak çok güzel ama daha bitmemiş belli
rigidlerin problemi de bu kapsamlı fizik geliştirmeleri göreceğiz yakın zamanda :slight_smile:

2 Beğeni

valla ben en düşüğe alıp oynuyordum resimde ki gibi en geride tekeri olan dorsede denge problemi var diğerleri daha iyiydi… bu şekilde olan az dikkat etmesen direk yatiyor

Arkadaki döniyor 30 la gitsen yine yatar gerçek hayatta 50 de yatıyor sert dönüş yaparasan belkide yüke göre değişiyordur 22 tonluk yükte yatar bence

1 Beğeni