Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

hayir duzelme olmaz. cunku SCS eski sistem uzerine oyunu kurmaya devam ediyor. detaylar cok fazla oldu bu nedenle oyun sadece ekran karti degil ayni anda islemci ve ram destegi olmadan akici bir goruntu saglayamiyor.

1 Beğeni

Aksine oyunda fps artışı var. Gerçi betaya gelen güncellemede biraz düşüş var ama düzelir oda.

1 Beğeni

oyun profilinde sıkıntı olsa hiç girmez dostum yada kendi kamyonumu garaja atip serbest şirket şoförlüğü yaptırmaz ve farkettimki tir modifiyesinden dolayı böyle bir problemle karşılaşıyorum birkac parca oyuna hata verdiriyor bunlarda mod falan da değil hiç modifiye edilmemiş bir çekici satin aldiğimda oyunda problem yok ama aracı full aksesuar modifiye edip çiıkınca öün gömülüyor yere ve zaten satin alma çıkısında veya modifikasyon çıkısında direk donuyor oyun…

1 Beğeni

Abi o zaman senin dosyalarda sıkıntı var oyun belleğini doğrula yaptınmı ? çünkü bende modifiye de var hatta modlarda :smiley: fazla mod yok ama yinede açıyor mahşallah sıkıntı yok atma yok profil değiştireseye kadar oyundan atıyordu aramadığım yol kalmadı bende 64 bit için kurulmuş grafik modu vardı yani sildim ama dosyaları kalmış onları sildim yine düzelmemişti profil değiştirirnce düzeldi oyun şu an çok iyi uçma kaçma yok :smiley:

şukur et ben 10 20 arası oynuyom guncellemden dolayı değil ama normaldede boyle

1 Beğeni

aynen normalde ben 17 yi geçemezdim şimdi 23 e kadar goruyorum

1 Beğeni

Ya yok aga ya sistemi bugun toplaidm ilk isim etsyi yujlemek oldu kasarak ilerliyo sikinti o eski sistemde kasmiyordu neyse beta bitisn hala ayniysa ekran ksrtini degiscem mecbur

1 Beğeni

Ats betaya katıldım 1 2 saat oynadım bir sıkıntı yok

Oyuna güncelleme gelmesi lazım çok hata var betada

1 Beğeni

dosya doğrulama işini güncellemeden sonra oyuna girince hata alınca zaten yapmiştim bu problem bir bende yok çogu kişide var ve büyük ihtimal dedigim gibi o çekiciye takılan bir parçadan kaynaklı onlarda oyuna acinca oyuna girmeden kullandıkları tırı garaja atsinlar hic aksesuar modifiye yapmadan çekici satın alsınlar öyle çökme falan la karşılaşmazlar büyük ihtimal…

ÇÖZÜM: büyük ihtimal denemelerim sonucu ben bu şekilde düzelttim çekicinin önü yere batmiş şekilde duranlar resimdeki 1. resimdeki lastiği kullanıyorsa eğer ondan dolayı olma ihtimali üzerinde duruyorum. 2 resimdeki lastikde problem yok suan… ayni problemi yaşayanlar denesin bakalım gerçekten 3. lastik mi bu hatayı tetikleyen merakdayim suan…

Olay şimdi anlaşıldı oyunun kendi orjinal lastiklerinde sıkıntı var sanırım çünkü ben DLC’li lastikleri kullanıyorum çekicide dorse’de yok ama mod ile yapılıyormuş neyse geçmiş olsun Abi

problem yaratan ön teker zaten diger 8x4 şasiyi denemedim hanide arka tekerlerdeki lastiklerin önemi yok ön tekere dediğim lastiği takınca problem çıkıyor şimdi bu problem sadece bende mi yoksa diğer ayni hatayı alan arkadaşlarda denerse en azından problem bende mi yoksa herkeste ön tekerde ki en son açılan lastikden dolayımı netliğe kavuşmuş olacağım…diğer aynı hatayı alan arkadaşların cevaplarını bekliyorum bende şuan

@Mehmet40 @SemtinAgbisi arkadaşlar bi yukarıdaki yazdıklarıma bakiverin ve dediğim lastiği kullanıyorsanız eger çekicinizi oyuna girmeden garaja atıp ordan geliştir diyerek dediğim lastiği takın düzelme olacak mi merak ediyorum…

Beyler 1.31 de cikam husni nin yaptigi scania tournig otobusu simdiki surumle uyumlumu

bu görüntü titreme sorunu dorselerden kaynaklanıyo sanırım, az önce girdim yük alana kadar hiç sorun yoktu 1 2 sefer takılma yaptı oda gt730 lu pc ile bir kaç işi aynı anda yaptığımdan. Neyse dorse tırı sallıyo abi çok fena sallıyo , durdum 0 kamerasına geçtim kabinin araka tarafıfla dorsenin ön tarafına yaklaştım dorse twerk yapıyo tırda kendinden geçiyo daha beta geliştirme güncellemesinden öncede aynı şekilde bakmıştım yine aynıydı geçer dedim geçmedi :frowning:

it is exact time for alt+f4

1 Beğeni

Gt 730 pişmanlıktır ben değiştircem

gt 220 le idare ediyorum

Merhaba,

Aranıza yeni katıldım daha önce farketmemiştim bu sayfayı, Ets 2 'nin 1.32.2.27 güncellemesindeki buglardan dolayı 1.31 'e geri döndüm beta sürümleri güncellememesini seçtim ve mutluyum.

Kesinlikle tespitte haklısın. Yazdıklarını gördükten sonra oyuna girip hemen denedim. Dediğin gibi sıkıntıyı yaratan sadece o ön lastikmiş. Lastiği değiştirince sorun ortadan kalktı

1 Beğeni

para yohhh :smile:

1 Beğeni