Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

arkadaşlar ben kişisel dorsemı satın aldıktan sonra garaja yoluuyorum trailrs managere girince benı hıç hata vermeden direkt oyundan atıyor sebebı ne olabilir acaba

1 Beğeni

bu hatalar dün gelen güncellemeden sonra da devam ediyorsa olay çok çok büyük… akşam yayında konuşucaz

1 Beğeni

tamam hasan abi teskkür ederim aksamkı yayında gorüşmek üzere

abi bugun 500 mb lık bir guncelleme yaptım oyun açıldı fakat tırın onu basık bir şekilde druyor sür dediğimde sadece navigasyon gosteriyor geriye kalan ful siyah ekran gosterıyor . bu sadece bendemi var

2 Beğeni

abi
beta geliince oldu

1 Beğeni

gerizekalılar iyileştirme yapacaklari hataları kapatacakları yerde daha çok kişinin betada hata almadan oynayan kişilerin bile hata alarak oynayamamasına sebep vermeye başladılar… bakalım nereye varacaklar…Ats için beta cıkarsa hayatta betaya geçmem.

1 Beğeni

tek sen değilsin 10 15 yorum üste bakarsan benim paylaştiklarımı görebilirsin bu hatayı betaya geçtikten sonra 2. gelen güncellemeden sonra çoğu kişide var ve kesinlikle kendi aracini kimse kullanamiyor…

Arkadaşlar lütfen biraz sakin olun. Scs bir yazılım sirketi yazilimsal olarak bir cok hatalar çıkabiliyor oyundada gecerli kişiye göre değişir. Ana menüde bende tir basık çıkmıyor ben herhangi böyle görmedim. Gerekirse oyunuzun dosyalarınızı doğrulayın.
Ben de yazilim sirketinde mobil uygulama uzerinde çalışıyorum. Guncellemelerde beta ya aldigimiz zaman aşırı derecede hatalar buglar çıkıyor bu betada olmasi gayet normal bişey lütfen biraz anlayışlı olun. Betadan çıkınca düzelecek herşeyi sabırlı olalım.

4 Beğeni

parça yük alma olayı ileride gelir mi sizce bir duyum alan var mı?

1 Beğeni

İyi olur abi hatalar sorunlar kötü bi durum SCS gibi bir firmada böyle sıkıntıların olmaması lazım

İlyas abi yine tekrarlamış olcam ama savelerde sıkıntı oluyor bu güncelleme gördüğüm kadarı ile oyunu komple değiştiriyor yani tek kişisel dorse gelmiyor Almanya’da 2 3 şehir değişiyor üstüne üstük baltık ülkeleri’nin %1’lik kısmı geliyor birde yeni yük sistemi save ve oyunları bozabiliyor ama çözülür bu sorunlar bi liste kod’da bir yer eskik kalmıştır belki bu arada ben kendi dorsemi kullanabiliyorum oyunda hiç bi sıkıntı yok sadece iki üç tane küçük sorun çıkıyor onlarıda buraya atarak gösteriyorum

Şu mesafede duvara takılıyor. Şimdilik bunu gördüm. Düsseldorf Otel de oldu. İş alırken yanaştığımda sıkıntı olmadı.

1 Beğeni

guncelleme yapmama ragmen kişisel dorsemı satın aldıktan sonra garajdan almak için dorse yoneticisine girerken oyun 3 saniyelik bir donma yasayıp hata vermeden oyundan atıyor varmı bilgisi olan sadece bendemı oluoyr acaba

1 Beğeni

yapıcak bişi yok herhadlde bu akşam 20.00 canlı yapıcak hasan abi ozmn konusucak bu konuda takipde kal bence

1 Beğeni

sadece bende degıl yanı baska alanlarda var demı bu hatayı

1 Beğeni

aynen var bende de ben 5dk oynuyorum sonra gg lanet olsun

1 Beğeni

Beyler bende bugun yukledim etsyide enndusuk ayarlarda 40 dan assa fps almiyodum simdi 29 35 arasi oluyo 40i gormuyorum daha neden acaba duzeltirlrmi

1 Beğeni

şehiir içimi şehir dışımı ?

1 Beğeni

elindeki sistemle aldigin fps normal. herhangi bir arayis icine girmene gerek yok.

1 Beğeni

Yok valla oyle deildi o gram kasmiyodu eski sistemde hemde daha dusuk simdikinden simdikinsistemde aciyorum oyunu en dusukte kasyo duzelirmi acaba guncelleme felan gelse

1 Beğeni