Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

IMG_5702

İşte asıl ana harita bu. Burdan siz tamamlayın. Fransa, İtalya ve Going East DLC yerlerini de çıkartın burdan geriye en büyük ülkeler Almanya ve İngiltere kalıyor.

1 Beğeni

Euro Truck Simulator 2’nin Almanya Haritası Yenileniyor! [1.32 Güncellemesi]
SCS Software resmi olarak Almanya ülkesinin 1.32 güncellemesinde revize edilmeye başlanacağını açıkladı.
https://www.simulasyonturk.com/euro-truck-simulator-2nin-almanya-haritasi-yenileniyor-1-32-guncellemesi/

2 Beğeni

her güncelleme de bir ülkeyi yenileseler 1.40 da hepsi tamamlanmış olur herhalde :smiley:

bir ülke değil önce almanya parça parça değişecek ama tabii 1.40’ta doğrudur çok farklı bir noktada olacağız herhalde bitmiş olur ana harita

1 Beğeni

Anlasilan 2020 ye ETS-2 ile birlikte girecegiz :slight_smile:

1 Beğeni

almanya ve ingiltere dışındakı ulkeler küçük zaten onlar kolay yapılır

1 Beğeni

Going east DLC sini de yenileyebilirlermis çok güzel bir haber

Promods da en beğendiğim yollardan biri Frankfurt havalimanına giden yoldu. öyle bir yolda yaparsalar çok güzel olur.

Güncelleme betadayken Almanya’ya özel tamamen yeni sisteme uygun ve nornal haritada hiç kullanılmayan tabelalar eklenmişti hali hazırda. Belliydi ama iyi olacak, sonunda…

scs çalışmıyeeahhhh fuerteventura geliiyeeahhhh…

Güzel güzel… topluluğun en başından beri istediği yenilikti zaten …

1 Beğeni

Abi SCS zaten elindeki imkanlarla oyuncularının isteklerini yerine getirmek için baya mücadele ediyor. Birde oyunlarının fiyatı çok uygun. Bir başka firma olsa eskidi bu oyun diyip yenisini yapar ve 150-200 TL ister.

1 Beğeni

video çektim diğer bilgilerler anlattım renderda şu an

2 Beğeni

Tabelalardaki İkonlar

2 Beğeni

sağda köprü var. o köprüyü kullanabiliyoz mu kullanabisek güzel olur. geçiş yoksa ışınlayarak geçerim.
(Dikkat fotoda dacia duster var beni ilk defa gördüm.)

1 Beğeni

Anlaşılan zamanla bazı yerlerden geçerken buralar hep dutluktu diye anlatacağız. Fotoğraflar çok güzel görünüyor.

2 Beğeni

aşağıdaki resimde dorsenın jantları beyaz gerisinde çevirme var rastgele olaylar orada polisler duruyor ancak bir tane polis aracı var bu taraftaki yolda o gidiyormu yoksa emniyetemi çekmiş bilemedim tırın arkasında

aşağıdaki resimde dorsenin tekerleri farklı belli oluyor sanırsam goodyear ve jantlarda değişik gözüküyor

Jantlar halihazırda bulunan jantlar. O beyaz olayı da lod olayından dolayı kaynaklanıyor.

1 Beğeni

İlk bugu bulmuş olayım bari… oklar ters yönde… :smiley:

2 Beğeni

ikinci resimde kırmızı dafta depo krom ve oyundaki depo krom değil fadatki şuan baktım o kadar parlamıyor en yüksek ayarda oynuyorum baktıysan resimlere butun tırlarda yan eteklik yok seçenek olarak gelebilir dafa diğer tıraları bilemiyorum spoiler vermek için koymamış olabilirler öyle düşünüyorum

Belki minik bir krom kaplaması ile değiştirmişlerdir pek önemli değil o. Diğer kısımlarda ise değişiklik yok.

1 Beğeni