ETS 2 - 1.40 Güncellemesi [Ana Konu] Yeni Işıklandırma

oyuncularla scs kavga ediyor, daha doğrusu oyuncular kendiyle kavga ediyor; scs de elektrik yangınına su serpmek için update atıyor arada ezilen modcular oluyor ha :smiley:

adam fmod’a uyarlıyor modunu çalış çalış, yayınla. sonra haydaa 1.38 :smiley: 1-2 ay geçiyor 1.39. şimdi 1.40 gelecek ışıklandırma geyiğine kaplamalar patlayacak, faça axor modlarının hepsi yalan olacak (böyle diyorum da muhtemelen şöyle bi bakıp temporary-1.39’dan devam ederim muhtemelen, yoksa ben de modsuz oynayamıyorum)

5 Beğeni

En büyük dileğim, dileğimiz @HasanOfke . Keşke 1.40 ile bu işler daha da zorlaşsa. Farming de olduğu gibi mesela… Faça araç yapılabilir herkesin zevki ayrı ama saçma sapan parlak matlar, güneş gibi parlayan kromlar falan eeeh insanın gözüne blender sokası geliyor.

14 Beğeni

Rica edicem bir şey bilmeden gerçekten gelip sanki anasını babasını öldürmüşler gibi yazmayın. Bunları çekmek zorunda değiliz. Elalem orada para kırıcak biz burada bunlarla mı uğraşıcaz? SimülasyonPark bunlar için kurulmadı zaten millete de elinden tutup aaa bak bu oyun diyecek seviyede değiliz.
:slight_smile:

FREE-BEDAVA içeriğin kavgasını yapacak kadar düşmeyelim.

20 Beğeni

Yeni paylaşılan Madrid blogunda bulunan yeni ışıklandırmaya ait görüntüler…
- Binalar özellikle Türkiye’ye çok uygunlar aşırı şekilde benzer olanlar kesinlikle TR Extended haritasında yer almalı keza terrain ile bitkiler ağaçlar çok fazla fayda sağlayacak gibi duruyor… -

16 Beğeni

Adam münnecim beyler.:sweat_smile:
Eğer göktaşı yağmaz yada yeni bir pandemi çıkmazsa artık bu konuda bir hızlanma bekliyorum
Bundan sonra ingiltere bekleniyor ve ingiltere almanyadan daha küçük.ingiltere umarım iki güncellemede biter.

8 Beğeni

ifşa olduk :open_mouth: :scream:

3 Beğeni

can20 bu işin piridir onu es geçmeyiniz lütfen :smiley:

6 Beğeni

Bu oyunda anti alasing nasıl calışıyor bide ets ats ye bak uzaktaki nesneler ile farkı anlarsın ets calışmıyor.

Fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla bu yeni ışıklandırma gün doğumu ve gün batımında etkisini gösteriyor sanki.Öğle vaktinde pek bir değişme görünmüyor ya da ben farkedemedim.

3 Beğeni

1.40 ile Almanya nın kalan yerleri tamamen yenilenecek miydi ?

evet bu güncellemeyle bitiyodu.

Yeni ışıklandırmada ilk kabin içi görüntümüze kavuştuk… :smiley:

14 Beğeni

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

Ne linki ?

Ya gösterip gösterip vermiyorlar arkadaş 1 aydır bekliyoruz1.40’ı şimdi 1 ay daha bekleyeceğiz.

5 Beğeni

Ücretsiz mi

Merhaba. Şu an bahsi geçen konu ETS 2 nin 1.40 güncellemesi. Oyun 39 TL den satılıyor. İndirimde 9.75 oluyor. Bu oyunu bir kere aldın mı sonraki güncellemeleri ücretsizdir.

1 Beğeni

Genelde Şubat ve Mart aylarında çıkıyor, gidişatta ve planda değişiklik yok

1 Beğeni

Keşke kokpit tuş ışıklarına da bir el atsalar, çok ölü duruyor.

1 Beğeni