Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

ETS 2’nin 1.32 güncellemesi duyuruldu! Ana harita değişmeye başlıyor. İlk güncellemede Almanya’nın bir kısmı yenilenecek. Diğer önemli bilgilerle birlikte değerlendiriyoruz.

2 Beğeni

Yine belirtelim güncellemenin bir parçası Krone DLC olacak gibi duruyor. ATS tarafında da Special Transport DLC olabilir.

1 Beğeni

iç kabin ışıkı olacakmı

Keşke Jantlar Değişse Bpw Saf Ve Krone un kendi tekerlegi gelse Zaten Artık Kabak Tadı Vemeye Başladı Oyundaki Dorseler Asırlar Onceki Ets 1 den Kalma Adamlar Yani Dorseyi Değiştirmekte Geç Kaldılar Krone u Getirmekte Schwarmüllere Tekerlek Çizmek Yerine Gidip Asırlar Onceki Hali Hazırda Bulunan Tekerleği Takmışlar Normalde Schwarzmüllerin Jantı Saf Veya Bpw Olur

Değişecekler zaten ki, %100. Bilgisi verildi sadece fotoğrafta öyle. Hali hazırda etkinlik treylerinin tekerleklerini yerleştirebilirler

1 Beğeni

Hadi bakalım SCS çalışıyor beklemedeyim

Bu yine 1.31 gibi 2 ay sürdü gelmesi buda öyle olurmu 2 ay sonra güncelleme gelir gibi ya öyle bişey olursa siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar

Temmuz gibi bekliyorum ben guncellemeyi

1 Beğeni

Ben arttırıyorum Ağustos ya da Eylül diyorum

@alicem’e katılıyorum. Ağustos’ta gelir.

1.30 Kasım 2017 de geldi 1.31 Nisan 2018 de geldi nereden baksanız arada 3-4 ay var o yüzden daha çok Eylül ayı üzerinde duruyorum.

Daha durun eskisi yeni çıktı, sakin, sabır. Hemen tarih sorması falan çıkacak işte zamanı gelince. Neden bu kadar acelecisiniz ?

almanyanın tüm kuzeyi hannover bremenden başlayıp değişecekse buna çok değerli bir şey gibi bakmak gerek
çoğu kişi için baltik dlcsinden daha önemli bir hareket benim için de öyle gerçi :slight_smile:

yanarım yanarım promods takımına yanarım neyse adamlar yıllarca hizmet etti onların sayesinde oynandı kaybedecek bir şeyleri yok yeni semtler getiriyorlar şehirleri yine geişletiyorlar daha iyilerini yapacaklardır

çıkış tarihine gelecek olursak bu yeni başlayan bir şey değil ama iki güncelleme arası en az 2 ay oluyor krone dlcsini bu güncellemeye saklamazlar diye tahmin ediyorum
bir de senior testerlar ne zaman alırsa o zaman başlamış sayıyorum ben o yüzden sisl ne zaman oynarsa yani :smiley:

2 Beğeni

benim merak ettiğim 2 dlc var biri baltık dlc diğeri oregon dlc. baltık dlc de ölçekleme nasıl olacak büyük bir dlc mi olacak onu merak ediyorum. eğer oyunun haritası ilerleyen zamanda promods kadar büyürse zor bir ihtimal ama o zaman mesafeler uzadıkça yolculuklar daha zevkli olur

@HasanOfke Abi videda söylemiştin burası neresi diye buldum ben kiel.

Promods yanlış bilmiyorsam SCS Baltık DLCsi çıkaracak diye o bölgedeki ilerlemeyi durdurdular balkan bölümünden devam ediyorlar. İç bölgedeki yenilemeleride farklı bölgeden devam edip SCS ile çakışmıyorlar.

promods’daki hali

1 Beğeni

şu yollar değiştirince farklı güncelleme yapsa süper olurdu .Örneğin;
1-yeni tırlar eklense renaultun bir modeli olan ama oyunda olmayan onu eklense ne de olsa renaultun lisansi var .Ford BMC gibi aracların lisansini halledip onları eklese.
2-topraklı yola girince tır pislense öndeki camı bir tuşa basınca temizlese
3-speacial transport DLCsindeki rotalar fazla değil yeni rota eklense
4-speacial transport DLCsindeki eskort aracları sürenebilir olsaydı yani o eskort aracı biz sürsek arkadan Al bir tır onun arkasından Al bir eskort aracı daha güzel olurdu
bunlar eklense bence oyun daha güzel olurdu benim yorumum bu bilmem siz ne diyorsunuz

Herhangi bi güncelleme geldi mi bu Almanya haritasıyla ilgili? Son 24 saatte?

Hayır! …