Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

Olsun aga bug kismina yazinda neyse sariyomu bari dorse felan yollar nasil

Hata :

Dorse boşken tamirhaneye iş yerine falan giremiyorsunuz.Enter a basınca bir şey olmuyor.

Ben dorse boşken tamirhaneye girdim.Bende bir sıkıntı yoktu.

2 Beğeni

Ben daha betayı denemedim Almanya nın güncellenen yerleri keşfedilmemiş mi görünüyor yoksa keşfedilmiş

Keşfedilmemiş olarak gözüküyor.

Kullanılan profillere bağlı kullanıcıdan kullanıcıya farklı farklı hatalar gözlemlenebiliyor.
@bytutkun Yenilenen şehirler yine keşfedilmiş olarak gözüküyor. Ama şehir içlerindeki yollarda ve ana yollarda parça parça düzenlemeler yapıldığından oralar keşfedilmemiş olarak gözüküyor.

canım nasıl oynamak istiyor bir yandan da istemiyorum bunaldım araba kullanmaktan yolda olmaktan

@HasanOfke 1-2 saat oynayıp hevesini alıyon, sonrası yine aynı :smiley:

Bende Almanya’nın yenilenen yollarında FPS düşüşü yaşıyorum. Bunu düzeltirler mi acaba?

Bi heyecanla giriyosun oyuna da çok kısa sürüyo :smiley:

1 Beğeni

Biraz post çöpüyaptım ama yakaladık yazıyorum @HasanOfke. Sorun şu; frene basınca dorse modeli titremeye başlıyor. Görsel sunamayacağım üzgünüm ama çok ince bi titreme. Bariz belli olmuyor. Yakınlaşmak gerek.

Ben bir türlü oynayamadım yeni güncellemeyi en fazla 5 dk sonra hata veriyor.

Aynen özellikle o yeni benzinliğin oralarda bazen kavşaklarda baya kasıyor. Tam sürüme geçene kadar düzeltirler diye umut ediyorum.

Trafikte yeni dolaşanlar…

Birde bunu yeniden değiştirmişler(Renault)

2 Beğeni

WOT yükü alamıyor olmamız beni hayal kırıklığına uğrattı. Serbest çalışmak gerçekten hoşuma gitmiyor. Special Transport dlcsini sadece çıktığı hafta oynadım. O gün bugündür tek iş almadım. Ama forumda talep eden azımsanamayacak bir kitle var. Umarım ilerleyen zamanlarda WOT desteği gelir.

3 Beğeni

@SinagritBaba Umarım en kısa zamanda gelir. Açıkçası bende kişisel dorse ve serbest çalışma mantığıyla fazla gideceğimi zannetmiyorum.

2 Beğeni

Kiel taraflarında MP’da rastlayacağımız bir olaya şahit oldum. Duraklatıldı yazısının hemen altında bir tır ile otomobil çarpıştılar ve onları uçarken gördüm. Sonra düştüler aşağı. Çok fantastik bir hataydı.

2 Beğeni

Ya beyler bi dorse eksik sanki konteyner taşınyan trail yok gibi ? onlar ayırlıyor ya normalde limanlarda

Aga scs formunu oku sonra gel adam yaziyo orda bir kac dorseyi attik diyerlerini guncellestirdik diye okumadan sacma sapan seyler yazmayn yaa

Peki almanya onsabürck dormunt yolu neden eski halinde peki dortmunda girince yeni şehir ici yanyola girişe kadar ama anayol eski hala bazı yolları eski halinde