Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

@Cool Daha henüz herşey bitmiş değil. SCS erkenden betayı başlattı daha da sürecek o zamana kadarda herşey tam oturmuş olacak. Dorseler konusunda ise daha bir çok model aktarılmadı beta sürecinde mutlaka güncellenecektir şimdiden iyi haftasonları dilerim .

Eyvllah yok o dorseyi görmeyince dedim allah allah şaşırdım çünkü o dorseyi seviyorum konteynır dorseyi boş halini cok hoş oluyor inşallah gelir dediğim dorse bu

2 Beğeni

Arkadaşlar dorse ışıklandırmasında 2 hata var:
Dorse özelleştirme kısmında uzun ledler koyarsanız dorsenin sol veya sağ tarafına bakın hatayı görürsünüz zaten, fazladan 2 nokta ışık var.
Birde yine uzun ledlerde bu sefer dorsenin arka tarafında üst kırmızı ledler kısmında en sağdakinde hata var(kırmızı yanacağına turuncu yanıyor) bilginiz olsun.

Bu hata forumda bildirildi SCS hatanın farkında.

1 Beğeni

Bide bu ai araçların arka camurlağına dayanıyor dorse deyiyor bildiğin hata olarak bunu gördüm

Tam firmadan çıkacakken olanlara bak :smiley: Bu tuhaf bug sayesinde yolum açılmış oldu gerçi oda bir şey

5 Beğeni

AI araçları bazen peş peşe sağa sola sinyal vererek geçiş yapıyor. Otoban magandaları misali geçmene izin vermiyorlar. Bazende yol ortasında duruyorlar.

1 Beğeni

Çok hata var oyunda galiba ha

Harita gordugum kadariyla guzellestirilmis onlarin videolarinda anlamak zor
Bide konteyner dorsesinun gercekten olmasi lazimdi asil olay o zaten
Ama beklicez
Baltik ulkeleri icin 1.33 cikarsa yine yarik biraktiklari isler duzelir

2 Beğeni

Ben en çok o dorseyi bekliyordum krone olan bide krone linsansı alınıyor ama o dorse gelmiyor gelir mi inşallah gelir scs ekibine sordunuz mu gelicek mi almanyanın anayolalrı eski cogu şehre girince yeni bunlar güncellek mi

Bu sefer sorun benim değil bir arkadaşın başına geldi. Betaya katılıp güncellemeyi yapmaya başladı, bittikten sonra güncellemenin boyutu yükselmeye başlamış.

Renault logosu değiştiyse Revange T yolda yazamadım ama :smiley:

2 Beğeni

Hasan abi sanırım bazı 1.31’de çalışan harita ve araç modları 1.32 beta’da çalışıyor mesela ben şuan extrem colombia modu, mercedes axor ve gerçekçi fizik modunu çok güzel kullanabiliyorum :smiley: destekliyor adamlar ileriye dönük yapmışlar sanırım modları

Dorse’yi ilk denemek için yük aldığımda giderken her halde kassel’e giderken dinlenme tesisinin ordaki yolun asfaltını değiştirmişler galiba çok güzel olmuş böyle mavi bi kaplamalı sanırım

Hasan abi birde sadece bendemi o olay oldu bilmiyorum ama ya dry ama brandalı dorsedeydi yada kayar zeminli olması lazım arka farları değiştirince yanlara led koyamıyorum yada açık dorse’de olabilir tam unuttum ama birisinde paspas ile arka stopları değiştirince led takamadım

@HasanOfke abi kaz boyunlu dorselerde bu obje sıkıntısı var. İlk postta dorseye dikkat etmemiştim ama liman da bu aracı gördüm bir de az önce yolda giderken yine denk geldim özellikle baktım bu dorseden. Konteyner yüklenen dorse. @Cool un çok istediği :smiley:

Selamlar Dostlar bir sorun bende de var :pensive: Kırmızı çizgi ile çizilen yani tırın alt gölgemi diyim artık :slight_smile: o 1.32 de yok maalesef :frowning: hiç gerçekmi bir görünüm katmıyor sorun nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim …

Oyunda 3 tip dorse eskik gelmemiş yani kum taş dorsesi konteynır dorse bide bu kare kutu taşıyan dorse var önünde kaldırmak icin bi alet var o dorse eskik yok gelmemiş yani tomruk dorse yok bide oda gelmemiş ağac yüklü olan dorse

1 Beğeni

Zamanla gelecektir. SCS yaptığı açıklamada yanlış hatırlamıyorsam dorselerin devamı zamanla gelecek diye söylemişti.

2 Beğeni

Hep hata mı paylaşacağız. Birazda düzenlenen grafiklerden resim paylaşalım.

Sabaha karşı sürmek ayrı güzel.

B-Double bee <3

Birde IKEA iş alma yerinin girişinin değişilmesi lazım. B-Double dorse ile o daracık alana girip işi alıp sonra oradan çıkıp diğer taraftan yükü almak işkence resmen.

3 Beğeni