Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

Hasar bilgi ekranına bakmak için tuşa basınca oyundan atıyor. Herhangi bir hata vermiyor. Oyun direkt olarak kapanıyor.

Edit: Sorunun kaynağı Hemil’s Route Advisor modudur. Kapatınca sorun kalmıyor.

2 Beğeni

İlk görüntüler benden dorse boyaması hoşuma gitti

6 Beğeni

Yılan

4 Beğeni

Herkesten ayrıntılı ekran görüntüleri istiyorum. Şimdi geldim konuyu yazıcam göndermeye başlayın :slight_smile:

3 Beğeni

Büyük ihtimal fark etmişsinizdir ama yinede paylaşayım dedim :smile: F7 Menüsünden dorsemizi garaja çekebiliyoruz

4 Beğeni

Neyse buldum çözümü yeni gelen güncelleme 64 bit’te çalışmıyor veyatta bende eskiden kalma grafik modu vardı her halde sıkıntı çıkartıyor eğer böyle sorun yaşamış olan var ise 32bit’te çalıştırsın oyunu

benim mi internetim yok ? :smiley:

Reklam değilde işinize yarar diye atıyorum :stuck_out_tongue:

https://www.worldoftruckstr.com/serbest-cift-dorse-kullanma-modu-1-32beta/

2 Beğeni

1.32 güncellemesinden çıkana kadar hata vs. şeyler hakkında konuşmamalısınız! Hataların uyumsuzlukların olması gayet normal.

bulduğunuz hataları buraya paylaşın

2 Beğeni

Tamamdır hasan abi bu arada sen izmirdeyken gelmez diyordun sanırım ama geldi güncelleme :smiley:

konuyu hazırladım ana açıklamaları daha çevirmedim yavaş yavaş onu da yaparım yapacak bir şey yok gelene kadar böyle :slight_smile:

Pazartesi ilk video
Salı akşamı da SiSL müsaitsa yayın yaparız
yine videolar devam eder

benim sistem işi çok zora girdi fiyatlar uçtu :frowning:
pazartesii dolar 7 lira olursa zaten biliyorsunuz durumu

4 Beğeni

valla helal olsun bu modu arıyordum.TŞK

1 Beğeni

buda benden olsun

2 Beğeni

Sistemim çok iyi olsa bende yolda giderken atardım ama bizdeki de bu :smiley:

4 Beğeni

iyi işte Wot yükü çekemediğimden dolayı benim için pek birşey farketmeyecek arada can sıkıntısına kullanırım sanırım…

Kişisel dorsenin yük alma mekanizmasi videolardaki gibi kendi bölümünden WOT yükü alamiyoruz wot yüklerinde halen sirketlerin dorseleri ve yükleri mevcut ilerde ekleme yaparlarmi bende merak icindeyim

Diğer dorseleri denemedim…

3lü de öndekiler kalkıyor ve arkadakilerde döndüğünden dolayı manevra için güzel olmuş… sürtünme olayınıda dar alan dönüşlerinde etkiler sanırım…

4 Beğeni

yalnız fazladan aldığım dorseleri şöförlere nasıl vereceğiz bir türlü onu yapamadım

Şu an gözünüze çarpan hataları listeler misiniz? Tek tek sırayla…
Bir de dikkat edilmesi gereken ayrıntılar. Kişisel dorse sahipliği nasıl nerede çalışıyor wotrde çalışıyor mu tarzında… haydi beylerrrr ben sabaha kadar buradayım ama giremiyorum sıkıntı o

2 Beğeni

Herkesin kişisel dorsesi hayırlı olsun :slight_smile:

3 Beğeni

@HasanOfke Ben az önce flatbed satın aldım dorseme boru yükledim 17 tn falan 24000 euro para veriyordu. profilden çıkıp yeniden girdim dorsenin tonu 0 oldu para ise 600 euro oldu.