Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

he birde hiviy kargo için geçer li onda nasıl olacak ona özel yük alma yerlerimi ?

napim param artmıştı çat aldım

Beta bu gece çıkarmı sizce ?

çıksın artık

Sürekli aynı muhabbetin dönmesine gerek yok. Forumda açık beta konusu açılmış, bugün çıkma olasılığı yüksek. Eğer halen daha hazır değilse önümüzdeki haftaya sarkabilir. Tek yapmanız gereken SCS’nin sosyal medya hesaplarını ve blog sayfasını takip etmeniz…

1 Beğeni

niye bekleme moduna alıyoruz ki scs nin sosyal medyasına dalın mesaj yağdırın 1.32 çıksın falan filan yazın bişeyler onlarda çıkarsınlar

şu konuya güncelleme çıkana kadar bir kilit vurabilirmiyiz b.k u cikti resmen muhabbetin

2 Beğeni

inşallah
çıkar

Cuma dedik mübarek gün dedik cık artık

1 Beğeni

Beyler ciktiginda bissuru foto video atin ha benim pc bozukbari videolari izliyeyom :smiley::smiley:

benim pc bakam girerse bakıcam cıkıcam oynaayamaıyorum ki

Şu an fark ettiğim bir şey var almanya büyük ölçüde yenilenmiş

Kargo yüklenirken special transport Dlc sinde kine benzer şekilde, hızlandırılmış bi animasyon daha hoş gözükürdü. Onun dışında oyun içinde Fps dropları var. Betada normal ama.

1 Beğeni

Aga foto video atinda bozde gorek olan var olmaya var yani…!:smiley::smiley:

geldi hayırlı olsun ama man euro 6 gelmemiş

Sabredin hele bu daha beta test’i gelmeyenlerde beta bitiminde muhakkak gelecektir

Update notlarında fps iyileştirmeleri yapıldığını söylemişler. İnşaallah şu şehir içi fps düşüşleri birazda olsa azalmıştır.

Bu adımları uygulayarak dorselerinizi alabilirsiniz.