Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

Daha önce 50k’nın XF 105 modu ile oyunda var olan XF 105 yenilenmişti. Belki jant modunuda eklemiş olabilirler çünkü izlediğim her videoda jantlarda bir gelişme vardı. :thinking:

1 Beğeni

alabileceğiz merak etme yoksa adamlar neyine yapsınlar süs diye yapacak değiller ya

İlk başta alınmayacak, gelecekte.

1 Beğeni

bilgi için teşekkür ederim

Bende farkettim, ölçütü değişmiş daha gerçekçi boyuta ulaşmı.

Bana 2 haftaya açık beta olur dediler doğrumu?

ama 1.32 bu güzel şeyler geliyor kurban kesmedimize şükret

1 Beğeni

Yanlız kafamdaki soru şu ki :
Eğer jantlar ve volvo dashboard mod ise 1.32 beta da nasıl çalışıyor?
ya da mod değil jantlar için bir güncelleme oldu + olarak volvo dashboarda da
@HasanOfke bu konuya sana zahmet açıklık getirirmisin?

Arkadaşlar düzeltiyorum Volvo dashboard modmuş Steam Workshop::Volvo FH 2012 Realistic Dashboard Computer ama jantlar konusu halen bilinmiyor…

Bence hepiniz yarini bekleyin mod olup olmamasi bir seyi degistirmeyecek paylasilan videolarda kimin neyle oynadigi belli degil sadece sisl modsuz oynuyor

Bosuna kucuk seylere takilmayin yarin cikacak gibi umarim cikmaz xd pazartesi ciksin boyle onceden video paylastirip yaygara kopuyor…

2 Beğeni

Abi Yayın 12 sine kadar yok değilmi ?

Ben su an izmirdeyim pazar aksami doncem sonra baslariz tekrar zaten cikarsa yayin video yapicaz yani hep.ayni…

3 Beğeni

Haci oyle diyonda bende 1.31 guncellemesinde oyle yapiyodum bugun cikicak yarin cikicka sonra bi baktim bana yemisim

Ya bi’ düşünün sizce bu beta test ekibini Çekya’da sokağa çıkıp rastgele mi topluyorlar? Bu adamlar gerek mod yapımcıları veya gerek büyük topluluklaeın başındaki insanlar. Tabi ki bu adamlar mod yapacak ve oynadıkları oyunda mod olacak kendi istediği şeyin modunu neden yapmasın?

2 Beğeni

Evet ama topluluk için bir video kayıt alıyorsan “bence” mod kullanmamalısın. Çünkü bizim gibi başkalarıda elbette acaba mod mu yoksa yeni bir özellik mi diye tahminlerde bulunup insanları yanıltabilir. Yoksa kendi modlarını uyarlamak amaçlı tabiki deneyecek.

2 Beğeni

zekergezer Değerli Dostum zaten yeni özellikleri Hasan Abi Selçuk Abi yayınlarda anlatıyor boşuna tahminde bulunmana gereği yok bence zaten jant olsun lastik olsun SCS Software zaten eklenti olarak duyuruyor SİSL 1,32 Beta videosunu izlemişsindir herhalde oradaki gördüklerinin tıpkısı gelecek. 1,32 videolarında bakarsak tek modsuz kullanan Selçuk Abinin videosudur İyi Geceler Dilerim…

1 Beğeni

Ama güncellemede nelerin geleceği belli iken kullanmaları gayet normal. Diyelim ki belli olmadan atsalardı tamamen haklısın ama zaten her şey belli nelerin geleceği belli.

= Treyler sahipliği sistemi
= Çeşitli treylerlerin yenilenmesi
= Almanya’nın yenilenmesi part 1
= Çeşitli performans düzeltmeleri
= Çeşitli fizik iyileştirmeleri
= Çeşitli hata düzeltmeleri
= Çeşirli minik eklemeler
= (( Benim tahminim tır lastiklerinin yenilenmesi veya dlc de olabilir.))

Zaten bunların geleceği belli iken ve fazlası olmayacakken(?) mod kullanması bir peoblem değil.
Ve zaten bu kişiler videonun açıklamasına, yorumlarına veya bir yerine ekliyorlar mod kullandıklarını. Hiç mi yok, yorum yazınca cevap verirler hemen ortamı velveleye vermeye gerek yok.

EDIT:: Bu şekilde bakınca abartıldığı gibi falan değil gayet klasik normal bir güncelleme ne eksik ne fazla.

1 Beğeni

Temize çektiğin için teşekkürler artık o gelecek bı gelecek demeye gereği kalmadı :smile:

evet gencler günün sorusu şimdi bu update geldiğin benim kaç tlyi verdimi hatırlamadığım şharz mürsel dlc im dorse pazarına gelirmi sizce gelmesse yaz ık lar ol sun ins bugün çıkarda sövmem :smiley: :slight_smile: dsfdsfa

1 Beğeni

Sen Ona Paramı Verdin Dostum :wink: İlk Çıktığında Ücretsiz Kodla Almıştım :wink: :wink: :wink: