Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

Cogunlukla en jyi haberler cumagunu paylasiliyor yarin cikma ihtimali %89 gibi bisey yani

Beni ilgilendirmiyor aslında ama bugün çıkar bence :smiley:

Aga Cuma mübarek gün Cuma çıkar :grin::joy:

Aynn bende onu yazicaktimda bosver dedim

Beta Testerlardan Oscar Lee Gözünden Yenilenmiş Almanya (Kiel - Osnabrück)

1 Beğeni

Arka teker donuyo

2 Beğeni

Açık beta mı yarın çıkar?

Bugun Veya Yarın Gibi Çıkacağını Umuyorum :slight_smile:

Inşallah çıkar

aynen müthiş olur

bu akşam gelsin inşallah

Ya aga cikarmi cikmazmi diye 5 saattir ayni konu donuyo yaa ha yarin haaa bugun cikicak sonucta ne sabirsiz adamlarsiniz yaa

2 Beğeni

Ben yazsam aynilarimi iki dakkaya ban yerdim

yabancı you tuber açık beta için 21 ağustos 25 ağustos en geç eylül demiş genellikle yabancılar sorduklara sorulara böyle cevaplar vermiş dorumu bilmiorum belki onlar sallıo olabilir ama doruda olabilir bende isterim yarın veya bugün çıkmasını bugün çıkars abile 7den sonra veya 8 den sonraçıkacağını düşünüyorum

aaa hakketende dönüyo sanki modlu uzun dorseler gibi güzel olmuş

1 Beğeni

Oscar Lee nin B-Duble Drive videosunda Volvo fh 12 nin dashboard u değişmiş mod olabilir mi bilmiyom ama zannetmiyorum. Sizde bi bakın derim.

Mod kullanacağını sanmıyorum çünkü o bir beta tester mod kullanmaması gerekir böyle bir video çekerken. Fakat benim anladığım ve gördüğüm kadarıyla jantlarda revizeye gidilmiş. İzlediğim tüm videolarda jantlarda değişim gözlemledim.

Haklısınız. Ancak son attığım videoda gerçekçi bir fizik var , jant modu 50k mesela …

yarın cıkar mı cıkmaz mı yorumlarından vazgecin artik…

Benim merak ettigim şimdi WOT yükü olarak kişisel dorseye yük alabilecekmiyiz alamayacakmiyiz… Eğer ki alamayacaksak zaten benim pek de bir işime yaramaz kişisel dorse muhabbeti

2 Beğeni

Bu Kişisel dorse sistemi oturunca ileride gelme ihtimali var neden olmasın .Sonuçta oyunun sistemi değişiyor.