Euro Truck Simulator 2 - 1.30 Güncellemesi

Sesler on numara bence teknoloji ilerliyor ve sesler mümkün olduğunca az tutuluyor gerçek araçlarda.

odyofil değilim ama sesler aşırı çiğ. çamaşır makinesi gibi, derinlik yine yok. az buçuk ağır vasıta ile seyahat edince bu sesler uyduruk geliyor

şu mod mesela çok daha gerçekçi

sıralı 6 motor gerçek

1 Beğeni

Yeni scanianın sesi cidden çok fazla gerçekte bu kadar fazla olucağını sanmıyorum ciddi anlamda radyo açmazsan kafa ütülüyor birde yokuşlarda falan sanki 500 lük makine gibi davranıyor az hantallık var umarım güncelleme ile düzelir onun dışında oldukça başarılı ben ets1 den beri oynarım ets2 ilk çıktığı zamanda indirip kurmuştum her zaman volvo almıştım ve başka marka kullanıcağım aklıma gelmezdi ama scania bu düşüncemi yıktı :slight_smile:

3 bin kilometreyi devirdik bile :slight_smile:

1 Beğeni

1.30 a güncelledikten sonra yük almaya tıkladığımda çalışmayı durdurdu hatası veriyor en az 10 15 kere denedim yeni saveler açtım oyunu sildim yükledim hala aynı yardım ederseniz sevinirim hiçbir mod kullanmıyorum

Scania sesi dışında gayet güzel olmuş normalde pek sevmezdim ama bundan inemeyeceğim gibi gözüküyor. Betadan ne zaman çıkar acaba?

hala beta sürümümü yoksa normal güncelleme geldi mi ?

O videodakiler vabis :smiley: Sesleri ayrı onların hocam :slight_smile:

Sesler burada aynı olabildiğince güzel aktarılmış. Sinyal sesi harbiden bana da dert oldu değiştirilmesi lazım bencede rapor edelim onu.

Araç menüsü daha zengin olabilirdi bence de.

Özel olarak koyulan tampon farları da yanmalıydı o da bir eksik.

1-2 hafta sürebilir beta süreci, yapımcı firmanın yoğunluğuna göre değişir

2 Beğeni

6 serisi olduğunu biliyorum zaten :slight_smile: demek istediğim, seslerde bi yapaylık var yine. S’in profesyonel olmayan kayıtlardaki seslerini de dinledim

Anladım siz o bakımdan diyorsunuz. Dediğiniz gibi yapaylık var aynen, düzelme ihtimali yüksek bence ama.

scanıa r ve s in farkları neler

buda bize hayırlı olsun

1 Beğeni

Daha hiç kullanmadım :smile: betanın bitmesini bekliyorum . O yüzden araçların teslim tarihini uzattirdim.

1 Beğeni

Üzülerek 1.28’e geri dönüyorum. İtalya çok güzel, Scania iyi ancak ProMods olmadan hiçbir zevk alamıyorum. Ayrıca ATS ile birlikte çıta gerçekten yükselmiş. ATS’ye alıştıkça ETS 2 birçok açıdan kalitesiz gelmeye başladı :frowning:

Açık beta bitip sürüm tamamlanınca promods güncellenecek ben daha hiç 1.30a çekmedim 1.28de promods ile devam :smile:

O değilde Scania R kullanlanlara ne oldu Scania s cıkınca herkes S ci oldu :smiley: R devam kardeş :smiley: bi alyımda oyunu

ciddi fps kaybı var ya italyada :frowning:

fransa gibi olmasa da

Bende de aynı durum var. Zaten bilgisayarımdan dolayı pek yüksek ayarlarda oynamıyorum, yenilenen şehirlerde ciddi fps düşüşleri var.

Şimdi onu tekrar indirmek var dimi :roll_eyes::expressionless: