Euro Coach Simulator "Bir ETS 2 DLC'si" - Ana Konu

Mod yapımcısı dediğn TruckersMP değil mi? Çünkü genele kaçıyor. :smiley: Ya onlar çözerler bir şekilde ayrı sunucuda ECS DLC’si olan otobüslü olanlar da girebilir. Dert değil ama ECS bile çıkacak vs. TruckersMP’nin artık değişmesi lazım. Özel sunucularda kendimiz oynasak bu sorunlar kalkar.

1 Beğeni

Ecs nin çıkışı ile piyasadaki mod kalitesi artar bence , tır fizikleriyle otobüs modu keyif vermiyordu ama şimdi değişecek ve güzel olacak .

3 Beğeni

Doğru söylüyorsun aslında fakat bu sefer olay başka bence alışılmışın dışında olacak ecs ve oyle siradan mod yapmaya devam edenler tutulmayacak tahminimce.

1 Beğeni

Discourse’un en sevmediğim huyu çoklu-alıntı (cevaplama özelliği yok).

@HasanOfke bu noktada evet TrucksMP ama genel olarak SCS zaten mod yapımcıları ile arasını iyi tutuyor demek istemiştim. Çok zor değil 2 güncelleme ile bütün modları çöp etmek :stuck_out_tongue: (tahtaya vurun).

@TheMumja piyasada kaliteli olduğu kadar kalitesiz modlarında olması normal, işini severek yapan mod yapımcıları eminim her detayı fazlasıyla kullanacaktır, belki 1.0’da değil ama modun 1.1 sürümünde vs…

@Baby piyasada herkesin kendi yeri vardır ve kalitesiz modlar emin ol çok kıymetlidir. En azından birilerinin rakibi olduğu izlenimini verir. Temel işletme/piyasa döngüsü ücretsiz de olsa mod aleminde de çalışır.

1 Beğeni

Rekabette işi yaradığı doğru… gerisine pek katılamayacağım. :slightly_smiling_face:

Mod olmasa zaten şu an konuşmuyor olurduk :joy:

1 Beğeni

Hiçbir otobüs modu beklediğimi veremedi. Kimisi görünüm açısından yetersiz, kimisi fps düşürüyor, kimisinin bazı özellikleri yok(kabin aksesuarı vs.). O yüzden ECS’yi sabırsızlıkla bekliyorum. Fiziklerin tam olarak ayarlanamaması da var. Model yapılıyor tamam da alt yapı tırlara göre hazırlanmış sonuçta…

At beğeniye bekle ne diyim… %100

7 Beğeni

Yabaduba duruu :joy:

Cüzdanları hazırlayalım…
ECS 40 tl olsa
İtalya 35 tl olsa
New Mexico 40 tl olsa
Special Transport 12 tl olsa
Good year 6-8 tl olsa

Geçmiş olsun ne diyelim … vereceğiz yapacak bir şey yok … :upside_down_face:

2 Beğeni

Içime su serptin umut :joy:

1 Beğeni

Fazla iyimser oldu be :grin:

World of Trucks’ın sıradaki şeysi duyurulmasın da ama ECS ya… :smiley: DLC’ler hakkında fiyatlar öyle olmayacak. GoodYear ücretsiz dağıtılmayacak yani en azından bilgi yok bir şey demeyelim.

Uzun süredir geliştirilen şey; World of Trucks sonraki aşaması, Euro Coach
Başka bir şey yok gerisi faso fiso yeni özellikler olacak elbette ama ECS diyoruz çünkü bir sürü ipucu ortaya çıkıyor. Artık zamanı geldi. Eğer ECS’den yeni bir şey gelmezse bile demek istemiyorum. Hızlandılar oğlum adamlar işte andavalların kafası yavaş çalıştığından anlayamıyorlar hiçbir şeyi :smiley:

Al işte @TheMumja . 6 tl den kurtulamayacağız şimdi, belli değil . :joy:

Yalnız son zamanlarda bu simulasyon dunyasindaki haberlerden hasan abiye bir şeyler oldu . :joy:

Benim merak ettiğim şey fiyatı. Aslında ecs çıkınca tırlar la aynı Server a girsek keyifli olur. Ama skoda ları kaldırsınlar adamlar çok fenalar. Ecs gelirse tırlar a ara veririm ama yeni Scania yı da merak etmiyor değilim. O zaman 2018 yılında bol bol otobüs kullanacağız inşallah. Bu arada scs İtalya dan sonra ispanya içinde bir el atsa. Hatta Portekiz ispanya bir arada olsa güzel olur. Ya da Promods u ana haritaya entegre etseler hiç gerek kalmaz dlc lere.

Hasan sence fernbus daki gibi otobüsün içindeki tuşları kullanma falan gelir m? Süs diye duruyor orada bazı tuşlar.

İşte o süslerin aktif olarak özellik kazanması ve çalışması lazım. Fernbusda öyle olduğu için dokunuyoruz. ATS’ye baktığımızda daha çok karmaşık bir kokpiti var. Özellikle modlarla gelen eski model klasik kokpitler daha da zor yapıyor. Bu özellik zor yani… Belki de planlarında vardır. Hiç bilgi alıncak konuşulcak beklencek bir şey değil.

1 Beğeni

Arkadaş ben scs çalışmıyor dedim adamlar çalışmaya başladı :joy: