Euro Coach Simulator "Bir ETS 2 DLC'si" - Ana Konu

Ayrı bir oyun olarak gelme şansını kaybettiği konusunda katılıyorum.Çıkacak deyip 3-4 seneden fazla insanları bekletip bir türlü bu konuda adım atmamak,sonra yıllar geçip gittikten sonra oyun olarak sunmak olamaz diyemesekte,gidişata aykırı olacağından olmayacaktır.Oyunun ismi konusunda katılıyorum Euro Truck olmasından ötürü ama,yaşanananlar ve yazılanlardan da anlaşılacağı üzere DLC olarak çıkacağından isim ve oyun konusunda nasıl bir yol izlenecek şimdiden bir şey diyemeyiz.Oyun olarak bakacak olursak tekrardan diyenlerimiz olacaktır,tarih verilipte yıllar sonra çıkan oyunlar yokmu ? Evet var ama,simülasyon oyunu olup yüksek derece oyuncu kitlesine ulaşıp bu sözü yerine getirmeyen de yok.Arada fark var bence.

Sadece o değil bu Willig yakıt tankeri de kullanılıyordu ağır nakliye tanıtım filminde ama çok hardcore gizlemişler.

Güzel bir fikir ama …

Sunumlarda yeni özellikleri gösteriyolar, diğer test ettikleri şeyler de mecbur ellerindeki kapalı beta sürümünde görünüyor az buçuk. Aslında hızlı hızlı yayınlamamaları da kendi açılarında iyi; heyecanı yükseltmek oyunu güncel tutuyor.

o hataya düşmüyorlar artık neler neler var ama hazır olana kadar bekliyorlar beklesinler anasını satayım zaten güncel oyun bıktım hep gündemde olmasından her ay bişeyler geliyor millet şımardı iyice

Onlar acısından iyi bir taktik, işi çözmüşler. Her şeyi tamam olmuş bir oyunu piyasaya sürmek ne kadar oynatacak ki? Ha modlarla belki …

Bu çıkana kadar Fernbus DLC’leri çıkış yapar. The BUS yayınlanır. OMSI2’ye yeni DLC’ler çıkar, Bus Simulator 18 çıkar ama yine de millet ECS bekler diğerlerindeki onca özelliğe rağmen :stuck_out_tongue_winking_eye:

Çünki ana oyun bir ETS 2 :rofl:

Yoh artık :joy:

Omsi 2’ye günlük dlc çıkıyor zaten

aynen ha feelgood_inc (20 karaktere takıldım

Şimdi güzel otobüs beya … ama bunu Fernbus’da görmek başka olurdu. Her şeyini kontrol edeceksin. :smiley:

Ets 2 ye fernbus takı gibi tek tek tüm tuşları kontrol edebileceğimiz bir sistem gelebilir mi? Yani her şeyi klavyedeki bir tuşa atama pek gerçekçi olmuyor onun yerine kabin içindeki tuşları kullanma olanağı çok hoş olurdu .

GTA 4 ve EFLC gibi olabilir bence de aslında

Sabırsızlıkla Beklediğim bir oyun
Tahmince Oyunda olacak bazı otobüsler bazılarıda gelecek otobüsler
Setra 417 Serisi olabilir 416 GT HD V Topclass 500 Serisi
Mercedes Benz Tourismo Avrupa Kasa Tabiiki
İrizar zaten gelecek
Scania Touring HD
Neoplan serisinden Tourliner ve Tourliner L

Ve bana göre oyunda olması gerekenler
Mercedes Travego Tourismo Relax
Man Lions Coach Euro 6
İrizar
Neoplan Cityliner Starliner Tourliner
Setra 400 Serisi Özellikle 416 GT HD ve 417 HDH
Setra 500 Serisi özellikle 516 - 519 S531 DT
Temsa Safir- Safir Plus - Maraton Safir Plusun gelmesi gerek
Neoplan Jetliner
bunların gelmesi yeterli olarak düşünüyorum ama sadece benim düşündüklerim :smiley:

SCS bu oyunu çıkarana kadar…
bizim ömrümüz yeticek mi acaba ecs nin çıktığını görmeye
ama oyun çıktığında kaç lira olursa olsun alacağım
birde ets dlcsi demişsiniz dlc olarak gelirse bu otobüsleri acaba mp de kullanabilecek miyiz?

DLC desteği TrucksMP tarafından sağlanıyor, bunu atlayacaklarını düşünmüyorum. Fakat değişimin boyutuna bağlı olarak MP’ye entegre edilme süresi de uzayabilir.

Diğer dlc’lere bakarsak çok komplike bir farkı olmaz mp açısından. Tunning packlerde bi parçayı çağırmakla aynı olacağını düşünüyorum

MP yi ben arka plana atıyorum bu durumda oraya 1 ay geç gelsede olur o sorun değil, ha tabi arkadaşlarımızla bir sefer atılması tabi zevkli olur ama ilk planda mp düşünmek gereksiz

Şu var, MP’de bi varsayılan ayar* yapma imkanları var (fallback), benim bildiğim bi paintjob sizde yoksa klasik renk paketlerinden birine düşüyor. Fakat ECS ile (yine tamamen varsayım altında konuşuyorum) Otobüsler DLC içerisinde gelirse o otobüslerin varsayılan bi noktası olmaz. Kafamı karıştıran nokta şu, normal şartlarda tırlar oyuna ücretsiz ekleniyor fakat otobüsler ECS paketi olmadan eklenirse hiç bi anlamı kalmıyor ve havada kalıyor bu nedenle DLC içinde gelme ihtimalleri artıyor ve öyle olursa MP’de kodlama yönünden sıkıntı çıkartacaktır, bu sıkıntıda tamamen DLCsi olmayanlara o otobüsleri nasıl gösterecekleri konusunda.

`* varsayılan ayar tam olarak fallback terimine karşılık gelmiyor ama daha ilk kahvemi içmedim artık mazur görün :stuck_out_tongue: