Euro Coach Simulator "Bir ETS 2 DLC'si" - Ana Konu

Her şey iyi hoş da Otobüsler de yan ayna oluyor muyd? @leti7kedil :face_with_raised_eyebrow::thinking:

Yandaki otobüs e baksane bi. @CreedTR

Hee şimdi anladım mevzu interior değilmiş :joy:

Ah @CreedTR ah…:joy:

Bu arada Travego ve Tourismo’dan çok unutlanmayın. Tourismo avrupada var ama travego axor gibi bölgesel. Bir de o gruptan getirecekleri setradan öte gitmez bence

Mercedes-Benz Tourismo teslimatları devam ediyor. :smiley:

50 yılını anlatan reklamı güzel olmuş

Şimdi bana kızacaksınız ama Euro TRUCK adlı oyuna otobüs getirmek nedense bir türlü ikna olamadığım bir konu

Şu an kızdım sana :rage: :joy:

Mantıklı bir şey dedi aslında ama oyun giderek gelişiyor. Farklılıkların olması gerekiyor artık.

Saçma olabilir ama bana göre en uygunu. En azından DLCler bölümünde yer alacağına yeni bir isimle kaça satacaklarsa satsinlar . Harita yine ETS olsun ama ETS nin steamda DLC ler bölümünde yer almamali

Her ne olursa olsun oyun Euro Truck adı altında gelişiyor

X oyununun kopyası olacak ki. ATS gibi de değil, Harita aynı, sistem aynı, her şey aynı. Zaten markalarında kamyon ve otobüs bölümleri aynıdır. Ondan çok sorun olmayacak.

o olmaz işte o şansı kaybedeli çok oldu bu oyun :slight_smile: zaten rezillik olan şey ana haritanın eski olması
aynı oyunu yıllarca güncelleme sözü bu noktaya getirdi yapacak bir şey yok ana haritada ciddi düzenleme gerekiyor
bak atsye… :slight_smile: cillop gibi her senaryo var ats profesyonellik ürünü resmen ets2de aklına ne gelirse yapılmış gibi

Sonuç olarak bekleyen arkadaşlara sabır diliyorum . ATS ve ETS harita DLClerini bekliyorum :smile:

Bence isme o kadar takilmamak gerek

SHD Travego dersen bölgesel yorumunda haklısın.Ancak Travego iki farklı tipte üretilmiş ve hala ülkemizde 2005 ile 2015 yılına kadar üretilmiş olan model RHD olarak yurtdışına ihraç ediliyor.SHD Travego oyuna orjinal olarak belki gelmez ama Mercedes-Benz otobüsler oyunda olacaksa Avrupa’da kullanılmakta olan RHD Travego oyunda yer alacaktır diye düşünüyorum.Tabi bir bakımada bu yapımcının tasarrufu.Olmaz derse olmaz.Ancak Yeni Travego diye tabir ettiğimiz ve sadece Türkiye’de satışı yapılmış 2016 ve 2017 model Euro 6 Yeni SHD Travego bencede oyunda olmayacaktır.Ama eski diye tabir ettiğimiz Travego’nun hala Euro 6 olarak ülkemizde üretilip ihraç ediliyor olması oyuna gelmesini de kuvvetlendirir ihtimaldir… :wink:

Şu SCS’nin paylaştığı resimlere, videolara çok dikkatli bakmak lazım. İçinde genelde bir şeyler saklı.

Daf tuning pack in farkedildigi gibi …

Scs Bunun Hakkında Bombayı Yakında Patlacak Neler Olcagına İlgili Gelirse Yeryerinden Oynar.