Euro Coach Simulator "Bir ETS 2 DLC'si" - Ana Konu

Hort…:joy:

5 Beğeni

Hiç hoş değil ama :joy: yüreğime iniyordu

en sonu efsane pavel reisi wc basıyolar :smiley:

1 Beğeni

ECS çıksın artık vallahi beklemekten sıkıldım…Piyasa şu Fernbus Bug Simulator oyununa kaldı ya hakikaten vakti geldi artık… Pavel reis duy sesimizi ciğerimiz soldu !!

1 Beğeni

4 bin görüntülenmeye az kaldı. Umarım bir şeyler çıkar da sosyal ağlardan paylaşırız. :smiley:
İnanıyorum Ekim ayında bir şeyler olacak… :joy:

1 Beğeni

Çerez niyetine bir paylaşım ekim kasimda olabilir aralık ayı gibi ( ki inşallah finallerimden sonra 22 aralıkta olur :grin: ) ziyaretini çekeriz :grin:

2013 yılında duyurulan ve ardından birkaç bilgi gelen son yıllarda tek söylenenin oyunun geliştirildiği ama kamyon simülasyonuna göre önceliği düşük olduğu bilenen ve yine son aylarda hep bus ile yazan kodlar dosyalar görmemiz ve bunca yıl sonra 2-3 kişilik takımın bile artık oyuna bariz entegre etmeye başladığı Euro Coach Simulator’ın önümüzdeki aylarda haftalarda herhangi bir duyuru almaması garip olurdu ve 2018’de görmemek… O yüzden diğer özelliklerde olduğu gibi pat diye aniden ortaya çıkacaktır.

• Bu oyunun satış sıkıntısı yoktur. Ne zaman çıkarsa çıksın oyun sektöründe hangi rekabetçi oyunlar olursa olsun satma potansiyeli var. 1 araçla bile çıksa bu değişmez.
7 Beğeni

Abi bu bir tır oyunu. Bence Euro Coach yerine tandemlerle ilgilensinler. :grin::grin:

1 Beğeni

ECS ile alakalı bir röportaj…

Üzerinde SCS’in Twitter’da gelip bu resmi beğenmesi :smiley:

Genel olarak hepimiz arkaplan geliştirildiğini biliyorduk tekrar belirtilmiş oldu ve kesinlikle geleceği ifade edildi.

Aslında benim merak ettiklerim bunlar değil o yüzden bizim röportajda vurucu sorular düşünüyoruz. Yani genel olarak ne var ne yok biliyoruz ama bazı konularda ne düşünüyorlar o önemli.

2 Beğeni

1.30’a zıplamalarının sebebi bu olabilir. Uzun bir kapalı beta testi içine sokup ATS yi 1.30 a yetiştirirler bu arada ETS2’yi hallederler . Her neyse ihtimaller üzerinde konuşup duruyoruz . :man_shrugging:
Hasan abide 2018 diye tutturmustu zaten :smiley:

Mpde aldığın skoda single a geçince nasıl scania gözüküyorsa bunu tam tersi oyun içinde otobüsler için olabilir…

1. 2-3 kişi yıllardır üzerinde çalışıyor.
  2. Harita zaten ETS 2 haritası o yüzden bu konuda zaman harcanmıyor.
  3. Otogarlar yani otobüs terminalleri zaten oyuna ekleniyor.
  4. Son eklenen uzun otobüs yapay zekayı test etmek için bariz belli dönüşleri bu gibi durumları test ediyorlardır.
  5. Otobüs yönetim ekranı, şoförler, yolcular, sürüş vb. otobüs taşımacılığıyla ilgili özellikler üzerinde çalışılıyor.
  6. Aslında diğer oyunlara göre ECS için bunca zaman 2-3 kişi hatta dışarıdan gelen yardımlar verimli oluyordur.
  7. Zaman zaman otobüslerle ilgili bazı kodlar görüyoruz. Bu da oyuna eklendiğini gösteriyor. Arkada hep uyarlanıyor.
  8. Bittiğinde duyurulur ve ardından tarihler verilir çıkar… bu kadar basit…

Ama şu var ETS 2 ve ATS’de ilgilenirken dikkat dağınıklı olmuş hangi dönemde oldu acaba merak ettim. Sanırım 2016’da ATS çıkışında ve o süreçlerde olmuş olabilir. Birden 2 oyunu desteklemek zorunda kaldılar.

5 Beğeni

Oyunun ismini değiştirecekler bence. Truck simulator olan bi oyuna otobüs gelirse değiştirmek zorundalar.

avrupa şoför simulasyonu olabılr otobus gelırse oyunun mantıgına cıkar isim değişikliği şart

1 Beğeni

Ben gelmesini o kadar çok arzulayan birisi değilim. Dlc ile çıkarsa bir karışıklık ortaya çıkar. Scs’ nin “Ets 3 çıkmayacak oyun güncellennmeye devam edecek” dediğine pişman olduğunu düşünüyorum. Ayrı bir oyun olarak çıkması bence daha mantıklı. Biraz daha pahalı olur bütün haritayı bir anda verirsin.

1 Beğeni

duraklarda ne güzel insanlar var… :wink:

8 Beğeni

Gün gelecek o duraklardan bizde yolcu alacağız :slight_smile: işte o gün bizim ECS zaferimiz olacak :smiley:

Katılır mısınız bilmem ama bu simulasyonu farklı bir oyun motoruyla yapsalar daha iyi olmaz mı? daha gerçekçi? Şuan Scs nin kendisine ait olan oyun motoru bana gerçekçi gelmiyor, daha gerçekçi bir görüntü ortaya çıkarsalar.

aslında onceden yenı bır oyun yapma planları vardı ama sornadan bundan vazgectıler nıye bılmıyorum ama sana katılıyorum farklı bır oyun olursa belkı lısans ıslerı basa sarar dıye yapmamıs olabılırler o yuzden ets3 yapmıyorlar 2 nın ustunden gıdıyorlar ama dlc olarak gelsene sıkıntı olacagını sanmıyorum

Kendi motorları gayet kaliteli, evet daha modern bi şey kullanabilirler ama bu emin olun şu anda oyunun kullanıcı alanını daraltır (Bknz: Fernbus).

Şu konuda topluluğa katılıyorum DX11/12 (vs) için çok yavaş çalışıyorlar.