Euro Coach Simulator "Bir ETS 2 DLC'si" - Ana Konu

GoodYear’da beleş bi’ 3000 adet falan kod dağıtılacak. Alabilirsek bedava diyelim ona :smiley:
Edit:
Belki 30000 de olabilir. Diğerlerinde nasıl dağıtıldığını hatırlamıyorum.

Içime su serptin umut :joy:

6 lira 6 liradır :smile: Hadi özel kargoları da etkinlikteki itemleri satıp alsan bi’ 12’de oradan gidecek.

Fazla iyimser oldu be :grin:

Yoo şuan itemlerin ücreti iyi ben dün bitirdim diğer hesabı 17TL var hesapta, yani Özel Taşımacılık parası da çıktı etkinlikten :smile:

World of Trucks’ın sıradaki şeysi duyurulmasın da ama ECS ya… :smiley: DLC’ler hakkında fiyatlar öyle olmayacak. GoodYear ücretsiz dağıtılmayacak yani en azından bilgi yok bir şey demeyelim.

Ama markaları dağıtırken anlaşma kapsamında yapıyorlar ya promosyon olarak. Sınırlı sayıda dağıtılır yine de az olur fiyatı ama olur. WOTr’un sıradaki şeyi nedir peki ? :smiley:

Uzun süredir geliştirilen şey; World of Trucks sonraki aşaması, Euro Coach
Başka bir şey yok gerisi faso fiso yeni özellikler olacak elbette ama ECS diyoruz çünkü bir sürü ipucu ortaya çıkıyor. Artık zamanı geldi. Eğer ECS’den yeni bir şey gelmezse bile demek istemiyorum. Hızlandılar oğlum adamlar işte andavalların kafası yavaş çalıştığından anlayamıyorlar hiçbir şeyi :smiley:

Al işte @TheMumja . 6 tl den kurtulamayacağız şimdi, belli değil . :joy:

Yalnız son zamanlarda bu simulasyon dunyasindaki haberlerden hasan abiye bir şeyler oldu . :joy:

Benim merak ettiğim şey fiyatı. Aslında ecs çıkınca tırlar la aynı Server a girsek keyifli olur. Ama skoda ları kaldırsınlar adamlar çok fenalar. Ecs gelirse tırlar a ara veririm ama yeni Scania yı da merak etmiyor değilim. O zaman 2018 yılında bol bol otobüs kullanacağız inşallah. Bu arada scs İtalya dan sonra ispanya içinde bir el atsa. Hatta Portekiz ispanya bir arada olsa güzel olur. Ya da Promods u ana haritaya entegre etseler hiç gerek kalmaz dlc lere.

Hasan sence fernbus daki gibi otobüsün içindeki tuşları kullanma falan gelir m? Süs diye duruyor orada bazı tuşlar.

İşte o süslerin aktif olarak özellik kazanması ve çalışması lazım. Fernbusda öyle olduğu için dokunuyoruz. ATS’ye baktığımızda daha çok karmaşık bir kokpiti var. Özellikle modlarla gelen eski model klasik kokpitler daha da zor yapıyor. Bu özellik zor yani… Belki de planlarında vardır. Hiç bilgi alıncak konuşulcak beklencek bir şey değil.

Arkadaş ben scs çalışmıyor dedim adamlar çalışmaya başladı :joy:

Hort…:joy:

Hiç hoş değil ama :joy: yüreğime iniyordu

GoodYear otobüslerde çok iyi görünecek. Jant kapakları da gelecek ECS ile birlikte :smile:

en sonu efsane pavel reisi wc basıyolar :smiley:

ECS çıksın artık vallahi beklemekten sıkıldım…Piyasa şu Fernbus Bug Simulator oyununa kaldı ya hakikaten vakti geldi artık… Pavel reis duy sesimizi ciğerimiz soldu !!

4 bin görüntülenmeye az kaldı. Umarım bir şeyler çıkar da sosyal ağlardan paylaşırız. :smiley:
İnanıyorum Ekim ayında bir şeyler olacak… :joy:

Çerez niyetine bir paylaşım ekim kasimda olabilir aralık ayı gibi ( ki inşallah finallerimden sonra 22 aralıkta olur :grin: ) ziyaretini çekeriz :grin: