Euro Coach Simulator "Bir ETS 2 DLC'si" - Ana Konu

Örneğin edirne çıkışına temde otogar bağlantısı vermişler, böyle bi düşünceleri olmasaydı bağlantı yolunu XXX ile kapatırlardı.

1 Beğeni

beyler lütfen hortlatmayın şunu bu başlığı her gördüğümde ulan acaba geliyo mu diyorum :rofl:

3 Beğeni

Türkçeye çevirebilecek biri var mı? :pray:

1 Beğeni

Videonun altyazısını türkçeye çevirip anladığım kadarı ile… İlkten bu ECS fikri ATS oyununu çıkartıkları gibi şirket olarak oyundan ek para kazanmak adına ve ets2`nin büyük haritasından faydalanabilmek için ortaya atılıp daha sonradan mevcut (ATS,ETS2) oyunların yeterli düzeyde başarı yakalamasından dolayı kamyon konseptini bozmamak için rafa kaldırıldığını söylüyor ama oyun hala arka planda çok küçük bir ekip tarafından geliştirilmeye devam ettiğini, yolcular animasyonlar duraklar üzerinde hala çalıştıklarını bide ETS2 ile ATS oyunlarının her zaman ön planda olcağını felan söylüyor. Bilindik şeyler…

Kısaca 5-10 yıl geçsede beklemeye devam edin diyor :smiley:

8 Beğeni

Teşekkürler

1 Beğeni

images.jpeg-12

Yolda kaldı herhalde :smiley:

5 Beğeni

Gelir gelir bekle :joy:

4 Beğeni

benzini bitmiştir tekeri patlamıştır. iyi şeyler düşünelim :rofl:

1 Beğeni

aynn napsak ki hadi ets 2 hadi ats dewamke

bi imza kampanyası vardı. bugün 20ye yakın imza daha topladık. ama hala 500 olmadı. sanırım ecs yi isteyen sayısı oldukça az

ecs isteyenlerin sayısı azalmasından değil de ümidimiz kalmadı ondandır o :smiley:

@drmca İmza kampanyası duruyor

Konu linkini paylaştım. Mesajın ve @Muhammet234 ün mesajına istinaden cevabım şu;

İsteyen çok var, ama milletimizin nedense bizim başlattığımız şeylere inancı pek olmuyor. FMAX ile bu bir nebze kırıldı en azından PARK kullanıcıları için. Bu konuyu gören “hee imza kampanyasımı aman bee kim imzalarki zaten boşuna kendimi yormiyim” düşüncesi oluyor. Halbuki imza kampanyası detayında açıklama kısmı ingilizce ve globale hitap ediyor.

1 Beğeni

ben de şöyle cevap veriyim o zaman scs istediğimiz özellikleri zamanında getirseydi zaten bu oyun çoktan gelişirdi ama kendine göre bir sıralaması var ve yavaş yavaş yapıyo ve bunu o kadar ağırdan alıyo ki insanlar bi süre sonra istedikleri özelliklerin hemen gelmeyeceğini düşünüyo. buna istinaden söyledim bende.

4 Beğeni

örnek olarak resmi coop oyuna 9 sene sonra geliyor bakalım ecs kaç yıl sonra :smile: :smile:

1 Beğeni

Kötü olarak cevap vermedim zaten, aynı fikirdeyiz

ben kötü demedim ki sadece durumu açıklamaya çalıştım.

İlkokul’da öğretmenler şiir ödevi verince böyle birşeyler sallardım :laughing:

3 Beğeni

ECS operasyonu başlamıştır.

movies-mission-impossible-ghost-protocol

8 Beğeni

Olayın ECS ile bağlantısı nedir?

3 Beğeni

durduk yere bu konu niye hortladı acaba

2 Beğeni