Euro Coach Simulator "Bir ETS 2 DLC'si" - Ana Konu

:smiley: :rofl:

Allah’tan iddiaya girmediniz yoksa kaybeden taraf siz olurdunuz :grinning: @HasanOfke @baby

ya çıkacak :smiley: ya çıkacak

2 Beğeni

ulan parkta başlarda görünce bi şeyler mi geliyo sandım bir an heyecanlandım yüreyime indirmeyin benim :smiley:

2 Beğeni

Bence zor ama Scs Software 'den bahsediyoruz herşeyi yapabilirler bi bakarız Euro Coach Blogu atılmış :smiley:

1 Beğeni

Çok beklersiniz. :joy:

Olsun DBus World var :smile:

1 Beğeni

GTA 8 ile aynı anda çıkar muhtemelen. :smiley: :grin:

2 Beğeni

bence ecs diye bir şey yok biz uydurduk

2 Beğeni

Uzuncaaaa bir süre beklemeye devam o zaman :smiley:

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine başvuralım

5 Beğeni

yapmaları çok da uzun sürmez aslında…Niye yapmıyorlar anlamıyorum. STOP MAKING MAP DLC

Avrupada şehirler arası otbüsçülük çok gelişmiş değil, genelde demiryolları kullanılıyor.Tahminimce bizlerden başka ECS yi bekleyen büyük bir kitle yok.O yüzden çok önemsemiyorlardır.

2 Beğeni

Aynen Romanya’da özellikle otobüsler çok dökük.

1 Beğeni

SCS:
-tmm.

ALLAH ALLAH YA

16 Beğeni

Çok mantıklı.temsa otobüsleri gelmişti lisanslı olarak.ecs gelene kadar bus driver yapılabilir.

Başlığı tekrar hortlatmak gibi olacak ama sanki bi şey fark ettim. Yenilenen haritalarda, özellikle almanya’da yeni eklenen otogarlar gördüm. Eskiden de var mıydı emin değilim ama sanki bana yeni gibi geldi. Acaba ecs’nin ufaktan bir haIzırlığı mıdır?

eskiden de vardı ve her yeni harita dlc sine zaten garlar ekleniyor o yüzden pek bi önemi yok

en son harita dlc lerine bile garlar ekleniyorsa vardır bi bildikleri :thinking:

Coop multiplayer özelliği gelmeden ecs’yi raftan indirmezler önce ets ve atsye gelsin eksikler giderilsin otursun sistem ona göre hazır hale geldiğinde zaten harita baya büyük olacak ve varolan haritalar yenilecek onlarda tamamlanır tam ecs ortamı oluştuğunda duyururlar fazla kasmaya gerek yok