Euro Coach Simulator "Bir ETS 2 DLC'si" - Ana Konu

Gelir gelir bekle :joy:

4 Beğeni

benzini bitmiştir tekeri patlamıştır. iyi şeyler düşünelim :rofl:

1 Beğeni

aynn napsak ki hadi ets 2 hadi ats dewamke

bi imza kampanyası vardı. bugün 20ye yakın imza daha topladık. ama hala 500 olmadı. sanırım ecs yi isteyen sayısı oldukça az

ecs isteyenlerin sayısı azalmasından değil de ümidimiz kalmadı ondandır o :smiley:

@drmca İmza kampanyası duruyor

Konu linkini paylaştım. Mesajın ve @Muhammet234 ün mesajına istinaden cevabım şu;

İsteyen çok var, ama milletimizin nedense bizim başlattığımız şeylere inancı pek olmuyor. FMAX ile bu bir nebze kırıldı en azından PARK kullanıcıları için. Bu konuyu gören “hee imza kampanyasımı aman bee kim imzalarki zaten boşuna kendimi yormiyim” düşüncesi oluyor. Halbuki imza kampanyası detayında açıklama kısmı ingilizce ve globale hitap ediyor.

1 Beğeni

ben de şöyle cevap veriyim o zaman scs istediğimiz özellikleri zamanında getirseydi zaten bu oyun çoktan gelişirdi ama kendine göre bir sıralaması var ve yavaş yavaş yapıyo ve bunu o kadar ağırdan alıyo ki insanlar bi süre sonra istedikleri özelliklerin hemen gelmeyeceğini düşünüyo. buna istinaden söyledim bende.

4 Beğeni

örnek olarak resmi coop oyuna 9 sene sonra geliyor bakalım ecs kaç yıl sonra :smile: :smile:

1 Beğeni

Kötü olarak cevap vermedim zaten, aynı fikirdeyiz

ben kötü demedim ki sadece durumu açıklamaya çalıştım.

İlkokul’da öğretmenler şiir ödevi verince böyle birşeyler sallardım :laughing:

3 Beğeni

ECS operasyonu başlamıştır.

movies-mission-impossible-ghost-protocol

8 Beğeni

Olayın ECS ile bağlantısı nedir?

3 Beğeni

durduk yere bu konu niye hortladı acaba

2 Beğeni

16 Beğeni

Mark zekeriyabörgle bu işin ne alakası var yav?:thinking:

2 Beğeni

Sanırım ancak sanal dünyada görürsünüz mesajı verilmek istenmiş. :laughing:

3 Beğeni

http://eurocoachsimulator.com/ artık siteye girince bizi http://scssoft.com/’a yönlendiriyor :frowning:

3 Beğeni

Gta 6yı sızdıran kardeşim yakalanmadan birde şuna el atsaydın.

7 Beğeni

reis senin araba 1 yıldır gelmedi ya