ETS2'ye Türkiye resmi olarak eklenir mi?

Artıkın kapalı, kapatıldı.

Sebep: Ülke geldi.

3 Beğeni

Haklısın aslında ama ufak bi detay var. Ülkemizin -reel coğrafyada- büyük bir kısmı Asya kıtasında. Hal böyle olunca biz küçük bir umutla Türkiye’mizi beklerken bize -eğer eklerlerse- sadece Marmara Bölgesini Türkiye diye eklerlerse nolcak? (Yazımın sonunu toparlayamadım k.b)

O zaman mod yapımcıları tamamlayacak geri kalanını. Zaten kaplamalar, trafik işaretleri, mimari tasarım vs. gelmiş olacak ki zaten şuan harita yapmak için gerekli tüm şeyler bunlar.

Mod dosyalarının içinde isterse Türkiye en kısa sürede eklenecek yazsın, yine de inanmam. Bu benim görüşümdür.

Türkiye gelse bile boğazdan ötesine geçmez diye düşünüyorum, bu arada scs nın italyadan sonra ki adımı ne olabilir ? Geri ne kaldı ki avrupada?

Going East delecesini genişletme gibi bişey vardı. O gelebilir.

Kuzay İskandinavya, İspanya, Portekiz, Balkanlar, Romanya, Litvanya, Lativya, Rusya, Estonya, Karadağ, Celebitarık ve daha bir çoğu.

1 Beğeni

ProMods ekibiyle birleşsinler, modu da resmi olarak oyuna eklesinler bence. Yoksa Scs’nin işi çok zor :sweat_smile:

SCS’nin yaptığı işler ProMods’a göre çok daha kaliteli. Fransa DLC’si ile bi’ karşılaştırın.

Yalnız bazı ülkelerin güncelleme ile gelmesi lazım dlc sahiplerine , her bir ülke için ayrı dlc olması saçma

O şekilde olur zaten, 3-4 ülke tek DLC. Yani mesela Balkans DLC olarak tüm balkan ülkeleri gelir -burada da Türkiye’nin EU kısmı eklenir. Gerisi modculara kalır.- Zaten Balkan’ların yüzölçümü Fransa’dan küçük.

1 Beğeni

Sağ-salim gelsinde …

Ben Türkiye’nin, Kocaeli-Bolu-Sakarya Kısmının Üst Sınır, İzmir-Bursa-Ankara’nın da Alt Sınır Olacağını Düşünmekteyim Şayet Gelirse… Yani Öyle Yok Efendim Paris’ten Bi Erzurum Yapayım Olayları Olmaz Kanımca… Geliş Tarihi İse Allah’a Emanet Zannımca :smiley:

2 Beğeni

Hayali bile güzel be :smile:

1 Beğeni

SCS’nin işleri promods’a göre çok mu kaliteli :open_mouth: adamların her ne kadar dlc’lerle iyileştirse de atmosferi yansıtamadığı gerçek.

Bilmiyorum mp dışında scs getirmese de olur gibi geliyor bana Türkiye’yi

1 Beğeni

Fransa DLC’si ile atmosfer yansıtılmadı mı ? Fazlasıyla veriyorlar atmosferi. ProMods’ta bi’ soğukluk var. Tuhaf bir soğukluk.

Sadece İstanbul avrupa yakasını ekliyorlarmış bir de, ne gülerim arkadaş :smiley:

Zaten o şekilde olacak ki. Olmadı belki Ankara’ya kadar belki inerler. Beklentinizi Allahuekber Dağları’na çıkartmayın.

1 Beğeni

İtalya bi çıksın, oynayalım :grin: ondan sonra yine tartisiriz eldekilerle

1 Beğeni

Şimdi senin bu yorumuna sayfalarca yazı yazardım ama vaktim kısıtlı. Çok özetle, promods iyidir hoştur ama SCS haritalarının galaksi uzaklığınca yakınından geçemez.

bu işin orjinal modeli , fps testleri, resmi yol, tabela, otoban kuralları, vs. vs. vs. var ki bunlara hiç girmiyorum. neyse bir ara vakit bulursam uzun uzadıya konuşuruz.

1 Beğeni