ETS2 - Türkiye Haritasında Neler Görmek İsterdiniz ?

Malum 1.30 hazır gelmişken Türkiye haritasını tekrar güncelleyip , yenilemek gerekiyor. Yeni yapılacak yerler ve var olan yerlerin değişimi için fikir alma amaçlı bu şekilde bir konu açma gereksinimi duydum. Saçma olmamak şartı ile tüm görüşlerinizi bekliyorum.
Lütfen burasını da yap tarzı yorumlardan kaçının…
ilk etap Akdeniz ve İç Anadoluyu kapsayacak. 2.Etapta Ege ve Karadeniz olabilir.
FLD’nin yeni paketini aldıktan sonra önümde hiçbir engel kalmayacak.
İtalyanın yeni modelleri ile usul usul başlayıp ilk etap için Aksaray + Niğdeyi yapmak olacak.
Ana plan burada mevcut :

Facebook sayfası için : Redirecting...

4 Beğeni

Bir yerde mesela heyelan yol çalışması var ise onları her güncellemede yerini değiştirebilir yada yollar yenilenmiş olabilir . Yada sağlam yollar da onarım yapılıp alternatif yan yollar yapılabilir .
Onun harici zaten çıkan harita gayet güzeldi daha ne yapılabilir ? :thinking: Bir kere şehir içi çok güzel planlanmış ve yapılmıştı . YKS bence çok tırt kalıyordu AlaTurkey in yanında . Şehirler arası yollar yine güzeldi belki kazalar eklenebilir , v1 de parçalanmış bariyerler yenilenebilir.

1 Beğeni

Gazipaşa - Anamur yollarının detaylı tutulması kafi benim için :slight_smile:

2 Beğeni

Eren ağpi eğğğ

Şincik önce yaptığın kısımlardaki yolları italya ile gelen yollarla değiştirebilirsin, kaplamaları da dahil resmen direk Türkiye.

1 Beğeni

Silifke - Antalya bağlantısını yaparken dikkate alacağım :slight_smile: Yollar tam benlik :smiley:

1 Beğeni

Rahat 1 ayımı alır hepsini değiştirmek. Nesini beğenmiyorsun var olan yerlerin hain ! Yoksa FEDÖCÜMÜSÜN ? :smiley:

Aaaaaaaa :rofl:

1 Beğeni

Alın içeri @TheMumja denilen haini… : :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

1 Beğeni

Kaplamalar zaten fransa ninki degil mi dursun bi zarari yokki

Yap desen yapmaz. Ama ister… @TheMumja’dan uzak durun :smile:
Şaka bir yana , bundan sonrakileri İtalya ile yapmak çok mantıklı. Herşey var… :slight_smile:

Öncelikle o "şey"i bi ayrı yazarsak…
Tamam la gönder haritayı 2 günde ayarlayacam.

En son Akköprü yapıyodun. Ne oldu o iş ? :smile:

Ne akköprüsü ? ne ara gönderdin, ne ara ben yapçam dedim yav ?

Ooo @TheMumja oyunbozancı olmuşsun sen :rofl:
Yap işte

Ya ben öyle bir şey demedim @erendpt krdş uydurmazmsn

Ya uğraştırma beni Umut. :smile: Mesajı bulur atarım buraya …
Neyse ben editöre kaçtım.

Ne yani yalan mı söylüyor @erendpt sana yalancı diyor ?? :rofl:

Dur hatırladım tamam onu da yapıyım yolları da yenileyim sen gönder ama bu hafta olmaz hem internetim yok taşındığımdan dolayı hem de yeni okulumda sınav var. Ben akköprü diye köy zannettim a. unuttum o kavşak olduğunu :smile:

bozuk yollar cok olsun toprak yol olmassa olmazı zaten daglık yollar vs

Yolda giderken sol şeritten delicesine giden çakarlı Passatlar :slight_smile:
Otoban kenarlarındaki dinlenme tesisleri
Yolda 200 metrede bir denk gelen farklı yolcu otobüsleri
(Ağır Taşıtlar Sağdan Gidiniz) yazan LED tabela :slight_smile:
İstanbul’da 2 Köprüde ölümcül trafik

1 Beğeni