Ets2 tamirhane hatasi

**İyi günler arkadaşlar. **
Ets2 Kullanıcısıyım steam heabı üzerinden oynuyorum. Fakat 1 haftadır oyunda tamirhaneye girdiğimde ARAÇ YAPILANDIRMASI butonuna basıyorum beni oyundan atıyor. Bu konuda bana acilen yardımcı olabilecek var mı ?

1.33’te mi oynuyorsun?

ewet 1.33 oynuyorum

sayın yönetici yardımcı olacak mısınız ?

Oyunda kısmı bug mevcut kısa süre içerisinde fixlenecektir lütfen 1.32 de oynamaya devam edin.

1 Beğeni

teşekkür ederim.

Varsa kullandığın modlarla alakalı olabilir;veya Belgelerim/ETS 2’inin içindeki '‘game.log’'dosyasını sil(geri dönüşüm kutusunda dursun) bir de öyle dene.Zaten bu '‘game.log’'belgesi her oyunda yeniden yüklenen bir belge,olursa ne alâ olmazsa 1.32’ye dönersin

1 Beğeni

şöyle yardımcı olabilirim. oyun açık betada her hangi hatalar tüm oyunculara etkilemez senlik durum hatalar olabilir. Euro truck simulator 2 sağ tık özellikler oyun dosyaları doğrulama butonuna tıklayıp eksik dosyalar tekrar yüklenir veya temizlenir. çözülmezse 1.32 ye geri alın 1.33 tamamen çıkmasını yada gelecek fix güncellemesini bekleyin

1 Beğeni

@berceste_0001 üstat söylediğini yaptım fakat yine attı oyundan beni. 1.32 sürümüne nasıl geri dönerim ?
birde oyun özelliklerine girdiğimde güncelleştirmeyi otomatik yapıyor isteğe bağlı butonu yok buna ne yapmalıyım ?

otomatik olan guncellemeler ana guncelleme… BETA guncellemelere gecis kisinin kendi tercihidir. steamda oyunun uzerinde saga tiklayip ozellikler bolumunden surumu degisitrebilirsiniz.

1 Beğeni

1.32 ye dönmek için hiçbir betaya katılma ya tıklayın. aynı betaların oldugu yerde

1 Beğeni

1.32 ye döndüğüm halde yine atıyor oyundan. hangi mod buna sebep oluyor bunu nasıl anlayacağım ?

Ben öyle pek hatta hiç mod kullanmıyorum;yalnız bir ara 1800’derece direksiyon modu kullanırken Volvo galerisinde çekici alınca atıyordu.Yalnızca bir mod kullandığımdan sebebini biliyordum.Siz fazla mod kullanıyorsanız hepsini temizleyip tek tek denemeniz lazım.Bilemiyorum

Experimental Beta’ya geçtin mi hiç?

1,33 den bahsediyorsan ewet otomatik güncellemeyle geçtim

Experimental beta başlarken belirtmişlerdi, profilde sıkıntı olabilir , düşünerek geçin diye , profilin bozulmuş olabilir.

peki bozulan profili nasıl düzeltebilirim ? 1.32 de iken kaydı yoktu mevcut kayıtla devam ediyordum sürekli

Kimyasal Değişim gibi düşün, geri eski haline gelmez diye düşünüyorum.

1.32 sürüme alıyorum oyunu orda ki eski oto kayıtlara giriyorum yine atıyor zaten. teşekkür ederim hocam yardımların için.

@aLoNeAnqeL19 üstat 1.33 düzeltildiği halde bende halen sıkıntı mevcut. Tamirhaneye girince yine atıyor beni oyundan bunu nasıl düzeltebiliriz ?