Ets2 tamirhane hatasi

hacı ya oyunu tekrar bütünlüğünü dogrula veya tekrar dan yeni save veyada tek çözüm çare format

Bu sorunun birden fazla çözüm yöntemi olabilir. Aklıma geldiğince “save” dosyanı en az etkileyecek şekilde yazıyorum:

1. Steam’den “Dosya bütünlüğünü doğrula” de.

2. Yeni profil açıp dene. Yine atıyorsa oyunda bir sıkıntı vardır. Atmıyorsa “save” dosyanda bir sıkıntı var demektir.

3. Mod dosyalarını sil. (Varsa)

4. “Belgelerim” klasöründeki Ets2 dosyasını tamamen sil.

5. Steam’den oyunu silip tekrar yükle.

Umarım faydası olur. (Hepsini bir anda yapma adım adım ilerle. Mesela 1. seçenek olmadı o zaman 2.'ye geç.)

Yeni kayıt açtım orda sıkıntı yok galeriye girip araç üzerinde oynama yapabiliyorum. Peki şimdi eski kaydın save dosyasını nasıl kurtarıcam ?

1 Beğeni

Kurtarmak için özel bir yol yok diye biliyorum , bundan sonrası için önerim her modu indirip denememeniz ya da aynı anda benzer modlar kullanmamanız. :slight_smile:

1 Beğeni

Full save indirin modları ona kurun. Ben öyle yapıyorum.

üstadım sağolasın verdiğin fikir için. Mevcuttaki hatalı kayıtta olan tüm modları sildim düzeldi demek ki modlarda bi problem varmış şimdi tek tek yükleyip tekrar deniycem hangi modda hata verdiğini bulucam. Burdan tüm adminlere ve oyuncu arkadaşlara teşekkür ederim yardımlarınız için.

iyi ki bu ailenin üyesiyim

1 Beğeni

Birde sizlerden ricam Steam hesabında ABONE olduğumuz tüm öğeleri nerden bulabilirim ? onların içinde de iptalini yapmam gerekenler olabilir.

Atölye > sağ tarafta bulunan dosyalarınız > abone olunan öğeler kısmında bulabilirsiniz

Sorunun çözüldüğüne sevindim , şu anlık konuyu kilitliyorum .
Sorun tekrarlanırsa konuyu tekrar açmak için bana özel mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz.

1 Beğeni