ETS2 - Road to the Black Sea DLC’sini satın alacak mısınız? [Anket]

Yıl sonuna doğru yaklaşırken en çok beklenen ürünlerden bir tanesi de Euro Truck Simulator 2’nin yeni harita genişlemesi Road to the Black Sea DLC’si.

image

Bizde yakında çıkmasını beklediğimiz Euro Truck Simulator 2’nin Road to the Black Sea DLC’sini satın alma üzerine bir anket yapıyoruz. Sanırım almayan olmaz! :smiley:

• Evet, almayı düşünüyorum.
  • Sanırım indirimlerde alabilirim.
  • Hayır, almayı düşünmüyorum.

0 oylayanlar

Ankete arkadaşlarınızı da davet etmeyi ihmal etmeyin. Anket paket çıkış yapana kadar açık kalacaktır.

image

8 Beğeni

Almayı düşünmeyenler nedenini yazarsa, fikir alışverişi açısından daha faydalı olacağını düşünüyorum.

Almayı düşünmeyen pek yok da indirimde alacaklar var normaldir ancak bence herkes olaya farklı gözle bakıp ilk çıktığı zamanlar almaya zorlasın milli bir mesele gibi bir şey söylemek istemiyorum :smiley: sadece önemli

11 Beğeni

ben alacağım :smiley:

Ben çoktann istek listeme eklemiştim zaten steam’a eklenir eklenmez hemde

Satış sayısında dikkat çekecek sayılara ulaşırsa, Türkiye için daha fazla destek sunulabilir.

2 Beğeni

çok fazla Türkiyeden destek gelirse ve Scs oyunun ismini değiştirip Turkey Truck Simulator felan yapar belli mi olur dernişim… :crazy_face:

2 Beğeni

ben almak dışında epey kişiye aldıracağım konusunda iddialıyım. :slight_smile:

2 Beğeni

SCS Software’ın çıkaracağı her dlc’ye sınırsız kaynağımız mevcut ne çıkarırsalar çıkarsınlar anında satın alacağım hiç kaçmaz

Adamlar yapacağını yaptı, Haritanın en büyük şehrini İstanbul olarak düzenledi. Çoğu şehirde olmayan bina ve çevre detaylarını da ekledi. Millet oturduğu evi falan görebiliyor. Metrobüsten binalardaki bayraklara kadar her şeyi sunmaya çalıştılar. Belki de İstanbulu bu kadar detaylı ve büyük yaparak Avrupalı oyuncu kitlesinin tepkisini bile çekecekler böyle bir riskleri de var. O nedenle bu DLC’yi almak milli mesele oldu. Her zaman Türk kitlesini göz önünde bulunduran bir firma SCS. Ve bu DLC de en büyük desteği hakediyor. Çıktığı gün veya çıktığı hafta rekorlara koşmalı. İndirimde 9 TL’ye kadar düşen (yarım paket sigara parası) oyunu hala crackli falan oynayanları da ayrıca boğazlayasım geliyor. Orjinal oynayanlar kadar crackli oynayan da var yoksa bizim kadar TIR hastası başka millet çok azdır sürekli liste başı olmamız lazım :slight_smile:

17 Beğeni

Forumda aktif olduğum konulardan da anlaşılacağı üzere ben konsol oyuncusuyum ama yaklaşık bir ay içerisinde elimde iyi bir PC olacak.Ve ilk alacağım oyunlardan biri de ETS2.Konsoldaki fiyatlardan sonra steamden full paketine baktım,oyun bana bedava geldi :money_mouth_face: Bu tarz bölgeye özel işlerde(altyazı,dublaj,bölge ekleme) gibi konularda yapılacak tek şey yasal olarak bu işlere sahip çıkmak ve desteklemektir.Ben senelerdir konsolda oyun oynayan biri olarak bunun faydasını gördüm.Herkese iyi oyunlar…

indirimlerde hangi harita 9 tl ye indi bugüne kadar söylermisin acaba

1 Beğeni

Harita paketlerinden değil oyunun kendisinden söz ediyor. Ayrıca Going East 7 tl dolaylarına düşüyor. Dikkatli okumanı tavsiye ederim.

3 Beğeni

Bence satın almayı düşünmüyorum diyen 3 kişi yanlışlıkla bastılar :joy:

Burada sırasıyla oyunun ve haritaların düştüğü fiyatları görebilirsiniz ama araştırırsanız !

7 Beğeni

Türkiye dlcsi çıktığında hala crackli oynayıp torrentten dlcyi indiren olursa kendi adına terbiyesizdir

4 Beğeni

Askerden geldikten sonra alırız :smiley:

illa ki alacağız, going east paketi de var zaten, neden olmasın?

evet alcam

1 Beğeni

Going East = 7.50 TL
İskandinavya = 8 TL