ETS2 - Road to Heavy Map Türkiye 1:2 Ölçek Harita Projesi

Adamlar Easter Eggde Eklemişler

4 Beğeni

Ankarayla Gölbaşı arası… :wink:

20 Beğeni

Haritayı yapanlara sesleniyorum Osman Sınav mısın be ne detaylar vardır kim bilir :rofl:

7 Beğeni

hangi sehirler olacak ilk versiyonda?

17 Beğeni

İstanbul-Ankara ve Bolu

4 Beğeni

şu ana kadar Türkiye harita modu yapmaya çalışan Türkler olarak ortak bir projeye katkı sağlasaydık elimizde dlc kalitesinde nurtopu gibi modumuz olurdu. Ama nerdeee, herkes kafasına göre yapıyor bir şeyler. Türkler olarak işbirliği konusunda zayıfız.

Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

9 Beğeni

Malesef Türk modçular veya firmalar birbirlerine çamur atmaktan öteye gitmiyor, 17 yıldır simülasyon piyasasındayım şu son 4-5 yıl kadar çirkin bir ortam görmedim maalesef. 3-5 Kuruş kazanalım diye farklı haritalar üzerinden gidip baştan sağma yapanlarlada kusura bakmayında asla birlik olup iş yapmam kafam uyuşmaz bizde belirli bedele satacağız ama herşeyden bağımsız özgün bir harita ile geliyoruz. DLC kalitesinde diyebilirim ki scs’nin west balkansda getirdiği bir çok nesneyi bu konunun paylaşımlarında daha west balkansı görmeden bizler getirmiştik daha da iyisini getireceğiz HVT ekibi olarak. İyi forumlar dilerim.

12 Beğeni

Bayraklarımız oyuna aktarıldı!

26 Beğeni

ellerinize saglık gğzel olmus bayraklar

3 Beğeni

Ağır ağır geliyoruz :smiling_face:

17 Beğeni

Optimus Prime HVT Map’te

25 Beğeni

PARK HALİNDEKİ ARAÇLARIMIZDAN BİR ÖRNEK İYİ SEYİRLER :slight_smile:

18 Beğeni

20 Beğeni

20 Beğeni

Ankara Gölbaşı - Road to Heavy

23 Beğeni

24 Beğeni

Harbiden adamlar yapmış aynısı olmuş

5 Beğeni

RTX OFF / RTX ON

20 Beğeni

Gelişmeleri ve çalışmalarımızı geniş kitlelere yaymak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/CzmgXm5tB5L/?igshid=MTZ3Z3cyZjNkb210aA==

7 Beğeni