ETS2 - Road to Heavy Map Türkiye 1:2 Ölçek Harita Projesi

https://www.instagram.com/p/Czq09twNE0m/

1 Beğeni

LANNNNN :smiling_face_with_tear: :smiling_face_with_tear: :smiling_face_with_tear: :smiling_face_with_tear:

1 Beğeni

Muhteşem… Ekibe gönüllü alıyor musunuz?

1 Beğeni

sunucumuzda destekçi olabilirsin kardeşim ama ekibe alım yapmıyoruz malesef :slight_smile:

1 Beğeni

ROAD TO HEAVY GENEL GÜNCELLEMELER

Sayın takipçilerimiz. Görmüş olduğunuz yollar, otoyol hissiyatını ve uzun yol keyfini çıkarabilmeniz için özenle hazırlanmıştır. Yol yükseltisi ve virajları, kavşakların boyutları, çevrede yaşayacağınız derinlik, bitki örtüsü, yol hasarları, soğuk bölgelerde soğukluğu hissettiren detaylar dikkate alınmıştır.

• Cam fanus gibi yolların sağına ve soluna yükselti verilen, çevre görüntüsünü kısıtlayan bir haritanın yerine 1.5-2 kilometrelik derinlikler görebilecek, manzaraların tadını çıkarabileceksiniz.

• Otoyollarda anlamsız ve gerçek dışı keskin virajlar, ani eğimlerin yerine oldukça rahat ve uzun yol deneyimini yaşayabileceğiniz açılar ile oynayabileceksiniz. Bu demek oluyor ki otobüs, spor araba veya herhangi bir araç ile rahatlıkla hız yapabileceksiniz.

• Yol deformeleri ve yolun çevresinde olan faktörlerin yola yansıması özellikle özendiğimiz bir konudur. Bazı yol deformeleri araç fiziklerini etkileyecek şekilde özenle yapılmaktadır. Çevresel faktörler (hafriyat, ormanlık, toprak alan, çamur vb.) yollar üzerinde görsel etkiler bırakmaktadır.

• Yapay zeka araçların hızları 90-100km ile sınırlı değildir. Otoyolda birden 70km/s düşen araçlarla karşılaşmayacaksınız.

• Yüksek bölgelerde karşılaştığınız karlı ve soğuk havalar, denize yakın bölgelerde karşılaştığınız sıcak ve bitkilerin farklılıkları yollar ve çevrelerde görsel olarak farkedilecek düzeyde olacaktır.

İyi oyunlar, sağlıcakla kalınız. :slightly_smiling_face:

30 Beğeni

çok profesyonel :+1:

2 Beğeni

haritada etkileşimler var mı ? örn: tuvtürk muayene istasyonundan cıkarken ücret kesme gibi vs :thinking:

1 Beğeni

elimde şarköy map var 1/3 ölçeğinde. ekip kullanabilirse vereyim bir bakın. 1.43de yapmıştım sanırım ama gayet hoştu detayları falan. bazı bölgeleri direkt kopyalarsınız uğraşmazsınız :slight_smile: bi faydamız dokunsun

1 Beğeni

İstanbul Ankara otobanının tam şurasındaki viyadükte ankara yönünde yolda feci yamalar vardı 110 üstü yoldan çıkma garantili. eğer oralar da yapılacaksa yansıtılabilir

tabi ben eski tarihli panoramayı alıntıladım ama olsun bir bakılır

1 Beğeni

Teklifiniz için teşekkürler. Tekirdağ merkez, Çorlu ve bazı yerleri yapıldı. Kalan bölgeler sıfırdan yapılacaktır.

2 Beğeni

Etkileşimler son safhada entegre edilecek, birçok etkileşim beraberinde gelecektir.

5 Beğeni

Dediğim gibi özellikle şarköy yolunun bir kısmının tamamı ve şarköy merkezin ufak bir kısmı mevcut (üstten geçen ana cadde gibi gibi). Üşengeçlikten yapmamıştım çevresini ama tüm yolların konumları doğru. onunla ilgili tek ayarlanması gereken 1/3 değil 1/4 olması mevzusu. Gerekirse discord ya da buradan belirtirseniz sevinirim. oraya da yazmıştım aynısını. Aktif olarak yapamasam da geçmişte yaptığım birkaç sector ile destek vermek çok mutlu eder :slight_smile:

2 Beğeni

Desteğiniz için teşekkürler, fakat haritamızda ekibimiz dışında herhangi bir kaynaktan harita ile alakalı bir destek, sektör veya compound almamaktayız. Bahsettiğim gibi Tekirdağ ve çevresi ekibimiz tarafından sıfırdan yapılmaktadır, bir kısmı çoktan bitirilmiştir. Harita ile alakalı fikirlere, önerilere açığız. Olmasını istediğiniz detayları discord sunucumuzda bulunan road to heavy forumuna paylaşabilirsiniz.

4 Beğeni

Sıkı giyinin, buralar soğuk :wink:

E-80 Bolu Otoyolu yapım aşamasından oyun içi görüntüleridir.

26 Beğeni

Bolu Tünelindeki yapılan ek uzatma ve dijital Bolu tüneli yazan tabela haritada var mı?

1 Beğeni

Bolu Tüneli uzatıldı. Girişteki led tabela ve dijital hız gösterge tabelaları da olacaktır.

6 Beğeni

Reshade ayarı da fernbustan araklanış gibi :grin: görüntüleri her seferinde gördüğüm de fernbus simülatör sanıyorum :smiley:

1 Beğeni

Dört gözle bekliyoruz beyler. Hepinize kolay gelsin

3 Beğeni

Çıkış tarihi nasil indir mi

Asfaltlandı orası şimdi yine geçtim. Yollardaki durumlar devamlı değişkenlik gösterdiği için yansıtılacağını sanmam

2 Beğeni