ETS2 - Road to Heavy Map Türkiye 1:2 Ölçek Harita Projesi

Eşi benzeri gorulmeyecegini zaten tahmin edebiliyorum ama dlc mantığı olarak mi cikicak yoksa komple mi ?

4 Beğeni

tamamını bitirip paylaşmak istersek bu yaklaşık 2 yılı bulur part part şehir bazlı çıkacak ocakta ilk sürümü yayınlamayı hedefliyoruz.

3 Beğeni

Work in progress :fuelpump:

16 Beğeni

sayın degerli mod yapımcıları biliyorum yoğun olabilirsiniz darlamak istemem travego 16shd modelini 1.48 e ne zaman güncelleyeceksiniz ? siteye hemen hemen her gün bakıyorum güncellenmemiş bir bilgi verirmisiniz teşekkürler.

Bazılarının 9-10 şehrine bedel bir şehir… Ne güzel İstanbul be!

Haritamız ilk sürümünde görüntüden daha fazla yollar içerecek, ilçeler ve bazı mahalleler eklenecektir. Yapılan test sürüşleri gerçek yolculuk sürelerinin genellikle yarısı kadar çıkmaktadır. Örn: Esenler-Harem gerçek yolculuk süresi 40dk, RTH yolculuk süresi 20-30dk’dır.

Yapım aşaması görüntüsüdür. Çizilen yollar çıkış sürümünde değişiklik gösterebilir.

29 Beğeni

az beklersen gelir hani kaliteli mod ya adamlarda biliyordu güncelle geç ama adamlar hata düzeltmesi eklenmesi gerekenleri ekliyor 1.48 önemli güncelleme yok düşünürsek iyi akşamlar…

ellerine sağlık çok güzel olmuş kaç senedir ets 2 oynarım böyle bi harita görmedim gerçekten işiniz hakkını veriyorsunuz…

Hocam emeğinize ellerinize sağlık gerçekten çok fazla projeler yapıldı hep genelde iptal edildi artık kendi sebeplerinden ötürü olsa gerek ancak konuyu yakın takip ediyorum umarım gerçekten kayda değer sonunda güzel bir ilerleme kat edilir böyle projeler oldukça ve devamlı güncellenince bizlere umut doğuyor sabırsızlıkla bekliyoruz.

Sadece sormak istediğim soru şu ; Yazdığınız yol süreleri içerisin de sürüş hızı kaç km hızla sürüldü. Her kesin kendine göre merakları vardır benim merakım da bu ortalama sürüş hızı kaçta gidildi. Saygılarımla.

6 Beğeni

Teşekkürler. Diğer ekiplerin akıbetini bilemem, lakin HVT bünyesinde bugüne kadar herhangi bir proje iptali söz konusu olmadı. Aksine iki farklı harita projesini birleştirip daha büyük ölçeğe geçiş yaptık ve ekip olarak aralıksız hergün çalışmaktayız. Şunu belirtmeliyim ki 1:4 gibi geniş bir ölçekte harita yapmak, üstelik kaldırım taşındaki belediye ayrıntısına kadar detaylı yapmak ve bu detaylara rağmen her oyuncunun rahatlıkla oynayabileceği şekilde haritayı optimize hale getirmek zaman, tecrübe ve oldukça emek isteyen bir konu, takipçilerimizin sabretmesini ve buna gerçekten değeceğini söyleyebilirim.

Test yapılan yollar, SCS’nin test aracı olarak kullandığı Volvo ile sabit 90km/sa hızla, trafiğe kapalı olacak şekilde yapılmıştır. İstanbul içinde gerçekçi popülasyon değerlerine ulaşabilmek adına proje sonuna doğru hız ve trafik değerleri değiştirilecektir. Bu nedenle yol süreleri söz konusu faktörlerden etkilenip değişiklik gösterecektir.

12 Beğeni

Tarih çıkış gün indirim mi

ne demek istediniz tam olarak anlayamadım

sanırım tarih olarak ne zaman çıkacak diye soruyor

Gerçekten çok fazla emek harcadığınız bir proje bunu da bizzat burada gösteriyorsunuz. Ne olursa olsun aksaklık, çıkış tarihi uzaması bile kendi adıma konuşuyorum hiç sorun değil sonunda elle tutulur böyle güzel bir projeyi yapabilen sayılı ekiplersiniz ne kadar farklılık değişkenlik olursa olsun bu proje çıkacağına ve emeklerinizi burada sunacağınıza eminim şimdi den teşekkürler kolay gelsin. :pray: :+1:

5 Beğeni

HVT Kalitesi

19 Beğeni

GERÇEK TÜRKİYE DENEYİMİ…

17 Beğeni

Harita gercekten kaliteli görünüyor. Umarim WB dlc’sindeki assetleri kullanirsiniz. Hem işinizi kolaylastirir hem de haritanin gerçekçiliğini arttirir. ülkemizdeki olabilecek assetlere en yakin assetler west balkans’ta var. İç anadolu’ya geldikçe Iberia dokulari da kullanilabilir.

3 Beğeni

oyun assetsleri elbette kullanıyoruz ancak bunu oranlıyacak olursam %10 gibi düşünün geri kalan assetsleri örneklerde gördüğünüz gibi kendimiz oluşturuyoruz :slight_smile:

2 Beğeni

Bugüne kadar yapılan her şey harika ve mükemmel görünüyor. Umarım bir gün tam haliyle oynarız ve umarım akibeti de diğer Türk haritaları gibi olmaz. Malum genelde Türk mapler hep yarım kalıyor bu zamana kadar çıkan maplerin %95i öyle oldu.

4 Beğeni

“İskender, şunu aklına yaz. Vatanını en çok sevene, en pis işi yaptırırsın.”

Videosunu görmek isteyenler HVT discord sunucusunda bulabilir.

13 Beğeni
22 Beğeni