ETS2 - Neoplan New Tourliner Pack - Heavy Vehicles Turkey

Daha önce farklı mod grubuna özel çıkardığımız Neoplan Tourliner 13 - 14 projemizi bugün Heavy Vehicles Turkey [HVT] adına yeniden, daha kaliteli bir şekilde siz değerli oyuncularımızla buluşturmak için çalışmalara başladık. Bu projemizde 2 aracın yanına ekstra 1 araç daha ekleyeceğiz. Tahmin edeceğiniz üzere aracımız Neoplan Tourliner 12

Discord Sunucumuz: Heavy Vehicles Turkey
Web Sitemiz (Yakında!): Heavy Vehicles Turkey

Emeği Geçenler;
Proje: Heavy Vehicles Turkey [HVT]
Model: Emin Doğuş Güraksın - İsmail Arslan
Edit ve Convert: Harun Aras
Ek 3D Modeller: Yağız Bakırcı
Skin: Furkan Kısacık

23 Beğeni

neoplan başka şimdi travego lobisine karşı savunmak zorundayız.

4 Beğeni

bir travegocu olarak bu beni üzdü :smiley:

3 Beğeni

+15 adet siparişi an itibariyle geçtim :wink:

4 Beğeni

Neoplan lobisi olarak her daim hazırız dimi @EmirAkcaman ?

2 Beğeni

Her zaman :sunglasses:

2 Beğeni

Aslında varana ait bi koltuk seçeneği olsa abi tavan döşemesi perdesi vs çok iyi olur işinize karışmak gibi olmasın sadece kendi düşüncemi belirttim😉

3 Beğeni

Dileklerin için teşekkürler. @kurt_bekircan55

Araçtaki renk döşemeler Varan filosundaki araçlarla aynı. :slight_smile:

2 Beğeni

Ona sözüm yok araç da yok yok zaten ama hani renk ve logo da olsa dadından yenmez di :grin::grin:

İnanılmaz , Harun Efso olacak bu proje :smirk::+1:

2 Beğeni

41 pk 050 deki zemin, tavan ve koltuk döşemesi olcakmı?

Bu mod zaten çok güzeldi. Gelecek olan güncellemelerle çok daha güzel olacaktır. Bir öneri olarak söyleyebilirim ki, Travego modunda olan çeşitli NETA uydu antenlerini Neoplan’da da görmek güzel olacaktır.

3 Beğeni

Çoktan eklendi bile :slight_smile:

2 Beğeni

Kaplamalar komple değiştirilecek.

1 Beğeni

Neoplan ayrıcalıktır :heart_eyes: gerçeği arıtmayacak bir proje bekliyoruz abi kolay gelsin

1 Beğeni

Heavy Vechicles Turkey modlarına ulaşmak için ne yapmak gerekiyor? google sadece sadece sosyal medya hesaplarına yönlendiriyor. satın alabileceğim veya indirebileceğim bir yer hiç bir yer çıkmıyor

1 Beğeni

Tahmin ettiğim gibi abim. Siz bizden 10 adım öndesiniz :clap:

1 Beğeni

Modlarımızı https://trzpro.com ya da Discord adresimizde #paylaşım kanalından ulaşabilirsin.

Discord : Heavy Vehicles Turkey / HVT

3 Beğeni

Tourliner 12 Fırında.

10 Beğeni

neoplan tourliner da devir sayacı vites artıkça yeşil kısımın yeri değişiyor öyle bir özellik ozr yüksek ihtimal oyun desteklemez ama denenebilir birde retarder aşağı doğru çekilmek yerine bir kademe çekilir bırakılır retarder eski yerine döner artırmak içinde birdaha aynı şey yapılır ve göstergede kademesi yazar ama oyun motoru desteklemiyordur yüksek ihitmal ile

1 Beğeni