ETS2 - Neoplan New Tourliner Pack - Heavy Vehicles Turkey

Extra olarak benim bildiğim retarder kolunda bir düşme var. Baştığında anında full kademe çekiyor. Tekrar basarsan kaçıncı kademe olursa olsun sıfırlıyor olması lazım

öyle bişey yok realde bindim yakın zamanda bir kere çekiliyor bir kademe artıyor bir kademe daha çekiliyor birdaha artıyor kolun üzerindede bir tuş var ona basıncada sıfırlıyor

Tourliner 12 ilk kareler

16 Beğeni

Abi açılabilir bagaj olacak mı aslında sol cam yerine bagajların açılabilmesi çok iyi olurdu

Bagaj muhabbeti bana göre saçma olur. Oyunda bir kere yolcu alma vs yok. Ayrıca anim olduğu zaman renklerinde sapıtma oluyor ki ss lerde çirkin gösteriyor. Travego gibi slotlu olabilir ss alanlar için.

3 Beğeni

Ayrıca bagaj açılabilir olduğunda, açılan bagajdaki led yanmıyor sanırım

3 Beğeni

İç mekan aktarımı bitti sıra kaplama revizesi

17 Beğeni

Son Güncelleme

17 Beğeni

Travego modumuzdaki gibi yolcu ışıkları slotlandırıldı.

21 Beğeni

22 Beğeni

yapıyon he bu sporu

1. Edit & Convert : Furkan

Vıyy :smiley:

15 Beğeni

Ufak bir talihsizlikten sonra

14 Beğeni

Yenilikler (aracı önceden kullananlar anlar :smiley: )

19 Beğeni

Proje bitti mi abi

Aklıma geldi acaba tuş animasyonları kullanılarak güneşliği indirme kaldırma mümkün olabilir mi ?

1 Beğeni

Sağ cam açma tuşuyla iki kapı açılıyorsa sol cam açma tuşuyla da hem sol cam açılabilir kapanabilir hem de güneşlik indirip kaldırılabilir bence. Eğer böyle bir şey olabiliyorsa güzel olur.

Güneşlik açmak isteyen birisi camı açmak istemiyorsa ne yapacaklar? :slight_smile:

Yeni koltuklar ve kaplamaları hazır… @Dogus_Guraksin

20 Beğeni