ETS 2 - Yeni Volvo FH [Ana Konu]

Az daha sabır kardeşlerim en iyisi için bekletiyorlar sonuçta çok farklı gelişmeler, çok farklı seçenekler ,çok farklı yenilikler bu araçla gelmiş olacaktır kalın sağlıcakla bla bla bla … hedef 2o71 (İ)

2 Beğeni

volvo geldiğinde yapılacak muamele
https://x.com/1gawur/status/1837717930340909328

20 Beğeni

Böyle kullanmak çok tehlikeli. ÖZENMEYİN ASLA!.

Başka bir tır veya otobüs şoförü kalp krizi vs. gibi ani hastalık nedeniyle aracın kontrolünü kaybedip önüne kırsa BOK YOLUNA GİDER.

1 Beğeni

acaba mirrorcamli olan gelirmi ön ızgarı farklı olan modelide var

Büyük ihtimal gelecek ama aero modelini bilemem. Pavel, Arkansas yayınında Volvo’nun yeni modelin oyunda olmasını istediğini söylüyordu. O yüzden yeniden lisanslama ve yeni parçalarla alakalı cad çizimi gibi şeyler süreci geciktirmiştir. Volvo yeni modeli istiyorsa mirror cam’li araç gelir ama FH Aero’yu farklı bir model olarak görüyorsa gelmeyebilir ilk başta. Aslında ön yüz dışında aynı araç ama markaların tutumu farklı oluyor pazarlama konusunda.

1 Beğeni

bunun FH4 kasa volvo olduğu yani eski kasa olduğu apaçık

Pardon öteki resmi görmemişim

geçen bir videoda sürücü mercedes de direksiyonu bırakıp uzun süre gitti… onu izlerken bu videodaki çılgınlığı yapan birileri varmıdır diye aklımdan geçirdim :slight_smile: yoktur dedim ama varmış… tövbeler tövbesi

Mercedes Volvodan önce gelmez. En sonku yıl başı yayını tekrardan izledim. Volvonun iç modeli mercedesee göre önde.

Arkadaşlar Benimde en çok beklediğim araç Volvo FH 2020. Bu durumdan geçikmelerden bende rahatsızım. Ama araç modellemesi kolay iş değil. Ayrıca sadece Volvo FH 2020 modellenmiyor. Mercedes actros MP5 var kesin değil ama geleceğini düşündüğüm Iveco S way 2020 var. Tabi gelecekse modelleme başlandı mı bilmiyorum. Elektrikli araçlar var. ATSye daha projeye en başında olunan marka belli olmayan araç var. (En son yıl başı yayınında projeye en başındaydılar şimdi ilerleme kaydetmişlerdir.) Gerçi ATS için başka ekip bakıyor olaiblir orasından pek emin değilim. Gelecek ama sabır gösterin. En erken Aralık 2024 de gelecek bence.

1 Beğeni

Modellemenin kolay olmadığını hepimiz biliyoruz ama neredeyse 1 sene olucak ve yeterli değil mi bu kadar gecikme? Diğer araçların olması bir şey değiştirmez çünkü ekiplerin listesi vardır ve ona göre ilerler. Yani ilk sırada volvo varsa o biter sonra mercedese geçilir ya da ekip %50 %50 ayrılabilir.(SCS içi işleyiş nasıl bilmiyoruz.) Belirttiğim gibi aksaklıklar olmuş olabilir ama 1 sene az buz değil. ATS kısmı ve Dorseler kısmında takır takır çıkış yapan SCS konu bu araç olunca tıkandı kaldı.

SCS’ye yeterli materyali marka sunuyorsa araç modellemek işin en zor kısmı olmuyor. Ama bazen bir aracı yaparken başka bir marka gelip şu tarihte benim aracımı yapın dediği an öne geçebiliyor. Ya da videoda Pavel’in dediği gibi nerdeyse bitmiş işi onaylatmak 3 ay sürebiliyor, sonra düzeltme istenildiğinde yine bekleme olabiliyor. Eskiden sırayla modellemesi biten araç eklenirken artık markalar tanıtımını istediği şeyi eklettiği zaman çıkış sırası değişiyor. Sene başında Volvo yenileme yapmasaydı gecikirmiydi bilmiyorum ama 2 yıl sürmesi çok uzun.

3 Beğeni

20 Aralık Volvo FH 2020’nin ilk duyurulduğu tarih;
Açıklama bu kadar…
image

3 Beğeni

duyuruşumuzun 2. yılına özel yeni volvo çekicisini tüm ets2 oyuncularının beğenisine sunmaktan mutluyuz diye blog yazısı yazmak için aralığı bekliyorlar kesin…

ATS için başka ekip vardır. Mercedesi ve volvon modelleri görünüyor ikisi aynı anda gibi gözüküyor. Yani bir araç tamamlanıp diğerine geçilmiyor keşke öyle olsa o yüzden uzaması normal çünkü modeli yapanların sayısı azalıyor yada iş gücü biniyor. SCS duyurlusunu yaptı modellemesi geçildi Volvo ile kavga etmedikleri sürece “Biz bu projeyi iptal ediyoruz.” Demez. Bu noktada sabır göstermelisiniz. Bende hoşnut değilim zaten işleyişin yavaş olmasından ama durum bu. SCS ekibinde kaç kişi var bilmiyoruz. İşi acele getirirse hatalar olur ondan sona başlarsınız “Burası olmamış”, “Burası gerçekçi değil.” diye.

Zor olmuyor derken ? Marka direkt modeli mi veriyor Bunu oyuna aktarın diye ?

Markaların kendi elinde yüksek poligonlu model oluyor cad çizimi dediğimiz, SCS o modeli referans alarak sıfırdan çiziyor. Oyunda görmediğimiz yerleri çizilmiyor, oyunda yer alacak kaliteye göre modelleniyor. Yoksa o modeli oyuna atsalar kimse oynayamaz.

1 Beğeni

belki oyunun çıkış yıldönümüne belkide hiçbir zaman. :grin: beklemeyin, bekledikçe gelmiyor.