ETS 2 - Yeni Volvo FH [Ana Konu]

Yeni Volvo duyuruldu…

SCS Software’ın yılbaşı özel yayınında Yeni Volvo FH16 çekicisi ETS 2 için duyuruldu. Sıfırdan yeni bir model ile eski Volvo FH16 dahil yeni Facelift modeli geliyor. Volvo FH16’nın baştan yapıldığı teyit edildi.

3 Beğeni

15 Beğeni

Bir anda üçledik. :slight_smile: @BabyYoda @ugurekc

4 Beğeni

5 seneye ancak yayınlanır.

11 Beğeni

Hocam zehirli oku attın Man içinde böyle demiştin hala gelmedi :smiley:

8 Beğeni

Fazla heyecanlanmayın diye diyorum. :slight_smile:

4 Beğeni

15 sene sonra evet gelir :grinning:

3 Beğeni

bunu da bekleyelim bakalım ömrümüz yeterse oynarız bi gün :smile:

Bu arada konu başlığındaki;
Volvo FH → Volvo FH5 olmalıdır. Aracın ismi Volvo FH5’tir.

2 Beğeni

FH5 falan degildir. Tipki MP4 veya MP5 olmadigi gibi Mercedes’in… Lutfen model numarasi uydurmayalim.

Volvo FH16 vardir, bu da devamidir.

FH16 aslinda su andaki FH16, yani Volvo bastan yapiliyor. Tabii ki ustune yeni nesil Facelift on kisim da gelecek…

13 Beğeni

Reno gibi ek parça olarak mı gelecek yoksa ayrı bir araç olarak mı gelecek

1 Beğeni
5 Beğeni

Haberde yanlışlık var, FH16 2009 değil 2012 olacak :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Ats’yi günlük 10 bin kişi oynamıyor gitmişler Ats’nin aracına abanmışlar. Süper devam.

1 Beğeni

Oynansin diye ats ye abaniyorlar işte.

3 Beğeni

Ayrıca Amerikan çekici markaları daha kolay lisans veriyor diye biliyorum, örnek vermek gerekirse Daimler Avrupa gibi değiller yani :smiley:

alabiliyorken alırsın ve yaparsın
iveco neden hala vermiyor?
şu an zaten bilinmeyen ve gelmeyeceği şimdilik kesin olan iveco ve ford trucks var.
mercedes öyle ya da böyle yeni actros için birlikte çalışacak. ee man olayı tamam ve eskilere dokunup yeniliyorlar. volvo fh kesinleşti. ets 2’de başka bir şey kaldı mı? yok.

yani atsde önemli markaların yeni modelleri eksik iken abicim biz almayalım biz ets2 oyuncularını memnun etmeliyiz diyeceklerini mi sanıyorsunuz. bu şekilde sadece başarısız olunurdu.

12 Beğeni

Hadi Ford neyse ama Iveco neyin peşinde ona anlam veremedim mezara götürecek lisansı heralde

2 Beğeni

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

1 Beğeni

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

2 Beğeni