ETS 2 - Yeni Volvo FH [Ana Konu]

Ya foruma çok giremiyordum bi girdim gelişme üstüne gelişme olmuş ne oluyor ya burada ? :grin: :grin:

Gırgırı bir yana umarım bir TGX’in yapım süreci kadar uzamaz. Umarım en kısa zamanda TGX’i de Volvo FH’ı da yakın zamanda görürüz inşallah. :slight_smile:

3 Beğeni

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

Uzun zamandır forma girmiyor ve yazmıyordum bu haberi duyunca koşa koşa geldim Volvo FH16 oyuna ilk geldiği günden beri kullanıyorum ve ikinci FH16 çekicimdi :smiley: artık 950 bin km olmuştu nihayet yenileyebilcem ahahahah :smiley: Umarım yaza kadar gelir bizi çok bekletmezler :smiley:

3 Beğeni

Araçlar yapılırken acaba bunlar düzeltilir veya eklenir mi merak ediyorum;

1. Plastik ayna ve güneşlik seçeneğinin siyah ve gri renkli olduğunu görüyorum, şuanda oyunda böyle değil.

1. Tuning Paketinde tepedeki boru var ama sadece 4 slot var, oranın bu şekilde kornalarla ve en azından 4 slotlu olması güzel olur. Evet lambalar ve çakar sonradan takılma ama o boruya sahip araçlarda genelde kornalar o kısma takılı geliyor fabrikadan böyle çıkartılma ihtimali var.

1. Tuning Paketine farları koruyan ızgara eklenebilir, fabrika çıkışlı olup olmadığını bilmiyorum ama plakasız araçlarda da gördüğüm bir parça olduğu için opsiyon olarak eklenen bir parça olabilir. Ön tampon altı ve yan kaplamalardaki kauçuk kısımları yeni yapılan araçlarda aero adıyla görüyoruz o yüzden bunu yapmışlardır diye ayrı olarak eklemiyorum.

1 Beğeni

ETS 2 de en çok beklediğim çekici bu.

1 Beğeni

5 sene daha beklersiniz bu gidişle :smiley: , Man’ı da arıyoruz ama hala ulaşamadık kendisine… :rofl:

3 Beğeni

Man TGX 2020 aracımız yenilenmiş Almanya civarlarında kaybolmuştur. Bulan lütfen bize haber versin, Berlin’de ki Man bayisinin önünde bekliyoruz :smiley:

2 Beğeni

Görüyorum ki MAN’ı herkes mumla arıyor. Yine de geldikten 2/3 gün sonra unutulur, aynı şey (atıyorum) Feldbinder, Freightliner, 5700XE vb. vb. ürünlerde de oldu. Globale bakacak olursak bir şey geldiği gün değeri de gidiyor…

4 Beğeni

İmlenme falan diyor nesi varmış bu mesajın?

Yenilik olarak şöyle bir gelişme var ne zaman düzeldi bilmem, classic volvo’nun yol bilgisayarı orjinal gösterge ışık ayarıyla hiç okunmuyordu okunur hale gelmiş. Yağ ve su sıcaklığı farklı ekranlarda onu da yeni farkettim hiç görünmediği için. Bu müthiş yenilik secese standardı için yeterli.

1 Beğeni

Classic volvonun yol bilgisayarını siyah yapacaklar diye hala senelerdir bekliyorum.

1 Beğeni

Oyunun benim için istisnasız en iyi cekicisidir 2.nesil Volvo.

Ozellikle sistemi iyi olmayan oyuncular için biçilmiş kaftan. Hiç bir çekicinin sürüş pozisyonu volvo kadar iyi ayarlanmiyor. İdeal sürüş pozisyonunda dikiz aynalarinin hic bir yönlendirme yapmadan, perdelenmeden görülmesi, en önemlisi de olceklendirmeyi yüksek ayarda oynayamayip yol bilgisayari verilerini göremeyen kullanıcılar için yakınlaştırma ihtiyacı bile duymadan harcanan yakıt, kalan yakıtla katedilebilecek mesafe, çekicinin toplam km’si, hız değerleri gibi tüm bilgilerin rahat okunduğu başka bir çekici daha yok. Oyuna hangi çekici eklenirse eklensin bir süre sonra yine kendimi volvoda buluyorum. O sebeple sadece yeni volvoyu bekliyorum tabi saydığım artıları bozmadiklari sürece.

2 Beğeni

Classic volvonun göstergesi gerçekçi değil.Yazı tipi vs.Gercekteki ile cok farkı var.Oyundaki en gercekçi gösterge ivecodaydı eskiden.Actros vs. Hic iyi degil.

1 Beğeni

Benim bahsettiğim olay 2009 için ama haklısın kalite fps oranı ikinci nesilde güzel. Ancak dizaynından ve sanırım eski usül modellemeden dolayı ön yol görüşü biraz zayıf. Yenilenen modelde inşallah daha rahat olur.

@cayci Haklısın hocam ama komple kadranın yenilenmesi lazım. Johnny244 modunda çok güzel göstergeler var ama gerisini beğenmedim ya da benim külüstürde kötü bir deneyim sundu. :slight_smile:

@Sami_Can_Celebi Man euro 6 bile epey kötü geçen sene biraz tartışmıştık. Efl3 kadran kaplamaları dahi yanlış. :smiley:

Evet o da yanlış.Madster inki dogru gibi dijital kadran olmasi lazımdı Manın.Niye böyle ayrıntıları es geciyorlar anlamıyorum.

copy-paste yapmak daha kolay olduğu içindir

SCS yapana kadar, SCS kalitesinde FH 2022 modunu denemenizi tavsiye ederim. Zira scs’ye kalırsak 1-2 senede ancak getirir

4 Beğeni

Mod oyunda çok kasma yapıyor mu?

Optimizasyonu o kadar kötü ki, millet scs forum’da birbirine girmiş :smiley: toplam 5m poligon var araçta :slight_smile: Sanax’ın sunduğu tek çözüm pc’nizi değiştirin :joy: Promods’la oynayanlarda oyundan atıyormuş :smiley: Harita moduyla çakışan ilk tır modu olabilir

11 Beğeni

Kimse kusura bakmasın da scsyi ne kadar sevmesemde adamların yaptığı tırla herhangi mod tır arasında dağlar kadar fark oluyo, böyle olması şaşırtmadı.

1 Beğeni

Bende en fazla 10 FPS düşüş oldu, 50-55 arası aldığım FPS 40-45 arasına düştü, atma sorunu yaşamadım. Orijinali çıkana kadar bence kullanmaya değer

1 Beğeni