ETS 2 - Yeni Volvo FH [Ana Konu]

Vallaha seneye şubat ayında bu duyurululalıda 12 yıl olacak.O yüzden Çokda şey etmemek lazım.

Range t ve euro 6yı düşünün.Gelecek elbetde.
İşte de.:smiley:
Çocukluk scsyi sevmekle olgunluk bezmeklemi başlar desek?

12 Beğeni

Yeni FH ne zaman gelir bilinmez ama umarım 2024 model Volvo ile beraber gelir en azından geç kalmasının sebebi buymuş deriz ama 2022 model gelirse vah SCS nin haline topluluktan çekeceği var

5 Beğeni

Ses Kaydı Aldıkları Ve Modelledikleri Otobüsler Eskidi Hurda Oldu Bazıları Hala Ecs Çıkmadı Bence Adamlar Ecs yi Unuttu Ozamlanlarda Bu Oyunu Bekleyip Şimdi Çoluk Çocuk Sahibi Olanlar Var Daha Gta 5 Bile Çıkmamıştı Ozamanlar Şimdi Rockstar Gta 6 yı Duyurdu Gta 6 Çıkacak Hala Ecs Yok

2 Beğeni

Bu video ilk atıldığında ya Lise 1 ya da Lise 2’ydim ulan :smiley:

Hocam 10 Sene Önce Çıksa Ozaman Hiç Başından Kalkmadan Oynardım Şimdi Çıksa Yüzüne Fazla Bakmam Oyun Oynama Heveside Yok Artık Eskisi Gibi

4 Beğeni

Millet torunlara arsa, araba bırakır biz ise ets bırakacağız gibi gözüküyor bunca eksikliği çektik sabrettik ki onlar rahat oynasın diye :joy:

9 Beğeni

Ecs yi Torunlarımız Oynar Herhalde Böyle Giderse

3 Beğeni

ECS’yi Pavel Amca bile oynayamaz bu saatten sonra…

4 Beğeni

ECS yapımı için ekstra para ve çalışana ihtiyaç var. SCS nin gelirleri ECS için yapılacak giderleri karşılamıyorsa bu yüzden projeyi rafa kaldırmış olabilirler. SCS lisans konusunda sorun yaşamaz önemli olan işçilerin maaşını vermek ve diğer oyunlarının güncelleme konusunda aksamaması. Keşke çıksaydı eminim çoğu otobüs oyunlarına taş çıkarırdı.

3 Beğeni

Şeytan ayrıntıda olsun mu?

https://www.instagram.com/p/C-CfabItyTj/?igsh=MXNzcWRuNDZpNTczZA==

5 Beğeni

Belki elektrikli model de geleceği için bu kadar gecikmiştir :thinking:

Mirror Cam’lı Aero serisiyle beraber de sunacak olabilirler.

Volvo zaten araçlarını duyurdu yinede 2024 model yeni araçlarıyla IAA2024 e katılır mı?
Krone Trailer ziyarete gelmiş ama “PS: Something is cooking.bir şeyler pişiyor cümlesi Volvoyla pek alakası yok diye düşünüyorum. Yoksa yinemi krone update gelecek. Krone Vol3 mü gelecek?

1 Beğeni

ne haklıymışsın aga be

1 Beğeni

Yorumlardan anladığım kadarıyla sadece bizler değil, avrupa da da bunu hala bekleyen çok insan varmış :slight_smile:

ben uzun zaman önce sildim ets yi volvo ne zaman gelırse ozaman yüklerim :grinning:

1 Beğeni

Ön kısımdaki tasarım değişikliği dışında kalan her yer aynı görünüyor FH ve FH Aero modellerinde. Bu kadar gecikme sonrasında gelme ihtimali var Aero modelinin, iç tasarımlarıda birebir aynı.
Daha fazla detaylar için;

3 Beğeni

HEDEF 2071 biraz daha sabır kardeşlerim :smiley:

2 Beğeni

SCS Yeni Volvo çekicisini duyurduğu 20 Aralık 2022 tarihli yılbaşı yayınının üzerinden 625 gün geçti. Duyuyorum görüyorum bir gün gelecek dönence.

17 Beğeni

İşin garibi bir haberde yok. Man için tişört bastırıp dalgaya almışlardı ama Volvo için derin bir sessizlik hakim. Geçen bir düşündüm 2021’den beridir yeni jenerasyon Daf ve Man dışında araç gelmemiş elektriklileri saymazsak.

8 Beğeni