ETS 2 - Yeni Volvo FH [Ana Konu]

Denemekten zarar gelmez bir deneyeyim. Teşekkür ederim.

1 Beğeni

5 milyon poligonlu araç yapmak neyse

3 Beğeni

Kaç milyon kaç milyon??? :smiley: :smiley: :smiley:

2 Beğeni

Sen milyor milyar. :rofl:

5 Beğeni

Bu Poligon muhabbeti ne oluyor beyler?

hocam selamlar. f-max da ilk çıktığında poligonu çoktu. bu adamı savunmak için değil, ama neresinden bakarsan bak SCS ye ders verdi bu araçla. kendi sesi bi kere. ön paneli dashboard üzerinde 3 ay çalıştım diyor kadranların hıza bağlı kaybolması. dünya kadar ücretli araç var, bu araç ücretsiz ve bu araç kadar keyif vermiyor. Fred’in Scaniası da pc si iyi olmayanda kasar. şu aracın dash-kokpit ve sesini herkes bir kenara yazsın, SCS FH’ı getirdiğinde kıyaslama yapsın topluluk. inan, Oscar’ın bu aracı incelediğinden eminim.

2 Beğeni

Bu zamana kadar gördüğün tüm güzel işlerin, şuan şaşkınlıkla saydığın özelliklerin, birsürü methiyeler dizdiğin modderınların yaptıklarının SCS nin sağladığı imkanlarla olduğunu unutmayın.
SCS ticaret yapıp para kazandığı, tonla lisansı aldığı, iyi veya kötü rekabetçi bir ortamda en büyük kozu olan bu oyunun tüm dosyalarını kullanıcıya açmış, üstüne yetmemiş birde her kategoride modlama için kılavuz hazırlamış sonra o imkanları kullanıp mod yapan falanca kişi SCS ye ders veriyor??
Çok eskiden verdiğim bir örneği tekrar yazma gereği duydum, biri çok güzel çok lezzetli ekmek yapıyor diye fırını icat edenden yüce olamaz.

15 Beğeni

Sıfırdan araç yapmak var, birde Hazır hayvan gibi yüksek poligonlu modelleri alıp oyuna aktarıp bunun düzenlemesini yapmadan, ayarlamasını yapmadan oyuna aktarmak var. Kimse kusura bakmasın, Öyle değişik hatalar ortaya çıkmış ki, Dotec gibi modcular bile şaşırıyor :joy: Adam Def’lerin içinden geçmiş :smiley:

7 Beğeni

SCS’nin son getirdiği VNL’i incelediniz mi? lisans alıyor yine facia. iç kısımdaki o matlıkları bizzat reel kullanan ABD li tırcılar DC’lerde veryansın ederek şikayet ediyorlar. iki VNL geldi biri piksel hatalarından çöp oldu. diğeri bu kez kokpitteki reellikten uzak haliyle "kullanan ABDélilerin yorumlarıyla yine Volvo’yu kızdıracak dendi. SCS’yi kötüleme amacımız yok. poligon hatalrı veya hazır modları alıp koymuş da olabilir. burdaki olay, onlarca ücretli araç gelir, kimse eleştirmez. hatta bu araç ücretli gelseydi bu kadar olumsuz eleştiri almazdı. bu arkadaşı da savunmuyorum hocam. bir şekilde seyir zevkini eleştiri alsa da artırdı. kendi sesi , hazır almış olsun olmasın orjinal direksiyon ve fov açısı vs ile. ama herkesin doğrusu kendine. iyi geceler.

3 Beğeni

@TurkTrucker54 Benim anlatmak istediğim şuydu, modderlardan veya SCS nin yaptığı işlerden tamamen bağımsız olarak, modlama denilen olayın ve sonucunda ortaya çıkan aracın SCS nin kullandığı insiyatif sayesinde yapılabilir olduğuydu.
Bu yüzden benim nazarımda ne şimdiye kadar kullandığımız nede bundan sonra kullanacağımız modların SCS ye örnek olma, ders verme vs. gibi bir niteliği olmayacak. Sizede iyi geceler.

9 Beğeni

10 Beğeni

interiorları ayırdım

10 Beğeni

1 yıl önce dış model çizimi gösterildi, bu sefer oyun içi bir görüntü beklerdim açıkçası.

3 Beğeni

Dıştan bi kaç resim bekledim ama olmadı. Bekleriz beklemesine ama Man gibi geç çıkmaz inşallah.

Man ne zaman çıktıysa bu da o tarihte gelir herhalde :smiley:

https://www.simulasyonturk.com/ets-2-yeni-volvo-fh-facelift-icin-yeni-goruntuler/

3 Beğeni

mevcut aracın modelide güncellenmiş olucak, iyi olur. ama bekle bekle nereye kadar.

2 Beğeni

90cm daha geniş kabin ile 29 Ocakta lansmanı yapılacak

3 Beğeni

biz bunu şimdi öğrendiysek scs çoktan hazırlamıştır ha o gün gelirse de on numara olurdu da neyse

4 Beğeni

Yeni Volvo geciktiyse sebebi bundan kaynaklanıyor olabilir zaten Volvonun bişeyler pişirdiği belliydi kameralı ayna sistemini test etmesi, Almanya’dan İsveç’e branda ile sarılı geniş aynasız kabinli volvo götürmesi gibi

3 Beğeni