ETS 2 Yeni̇ Türki̇ye Hari̇ta Modu

peki bu kavram sadece otogar vb yerleşim yerleri için uygulanabilrmi çünkü zaman ciddi anlamda çok hızlı ilerliyor benim gözümde

Umutcan 1.46 mp ben carsanba gunu indirdim hata normal oyundada varmi tekrar indirimmi mp i tesekurler.

1 Beğeni

Evet tamamem bildigim kadariyla ölceklendirme ayariyla ilgili. Tabi bunu stiyorum sehir icinde 1.19 dan 1.3 e cevirmesi kolay mi olur teknik detayi bilemem. Sizler diyince mantigima oturdu. Sehir ici dinlenme yerleri otogarlar ve baglanti yollarinda 1.3 ölcegi kullanilmasi daha dogru olur ki gercekte gittigimiz zaman kadar gidebilelim.

1 Beğeni

güncel linki tekrardan indirin böylece oyundan atmaz Haritayı İndir – OyuncuyusBisMap-YKS

Oyundan atma yok trafik birdeyken kasma yapiyor 1.45 de trafik 5 deyken kasmiyordu. Kasma duzelcekse indirim

Beyler yeni guncellemede 1.46 da genel bir grafik sorunu var duzeltmesse scs zor bir durum ben 1.45 geri doncem .

nasıl bir grafik sorunu bizde hiçbirşey yok herşey normal.

Bildiğim kadarıyla şehir karesi içinde bulunan alanda zaman yavaşlıyor. Bununla alakalı olabilir.

Oyundan atma yok trafik birdeyken kasma yapiyor 1.45 de trafik 5 deyken kasmiyordu. Kasma duzelcekse indirim mep le alakalı degıl scs guncellemesı ıle alakalı gibi 1.46 et2 guncellemesınde

oyunla alakalı kasmayı buraya niye yazıyorsun ets2 konusuna yaz.

Oyunun kendi haritasinda 1.46 trafik 3 de tir sur dum istanbul edirne arasi oyunda hic kasma olmadi guncellemede sikinti yok yks mep de denedim mp deyken asiri kasiyor harita qyari 1.46 da bozuldu bence usta sizsiniz bende olan bu sizde bir gozden gecirseniz mpi.

benimde beklediğim tesislerden biri inşALLAH yapılır

1 Beğeni

19 Beğeni

18 Beğeni

Kahramanmaraş ne zaman eklenecektir ?

1 Beğeni

blogdaki görseller çok kaliteli duruyor, harita kalitesi de önceki sürüme hiç benzemiyor gerçekten ellerinize emeğinize sağlık :clap: kolay gelsin

4 Beğeni

Gencler ellerine saglik siz bu isi mukemmel yapiyorsunuz ben haritada Kayseri sehrini erciyes daginin gelcegi gunu bekliyorum insallah calismalarinizin devamini dilerim saglikla calisin insallah.

teşekkür ederizz

1 Beğeni

teşekkür ederiz

2 Beğeni
10 Beğeni