ETS 2 - Yeni MAN TGX 2020 (ana konu)

Sisl Yayında Söyledi Çok Ama Çok Yakın Yeni Man TGX Geliçekmiş Bizde Kalın Dedi Ve İp Ucuda Verdi Artık ETS 2 'De Yeni Çıkan Araçlar Hep Aynasız Dedi Aynalı Versiyonu Yok Dedi

4 Beğeni

Yeni Volvo’ya da dikiz aynası yerine actrostan kopyala yapıştır yaparlar artık. :frowning:

2 Beğeni

La alooooo
Yeni Man TGX 2020’yi beklemekten ineğimin boynuzlarında papatya çıktı
Nerede araba aloooooo

4 Beğeni

1.47 beta’da da duyurulmadığı için bence artık tadı kaçtı bu işin…

9 Beğeni

Beta süresince araç çıkarmayı tercih etmiyorlar zaten, beklememiz doğru değil. Ama şöyle bir şey var, araçla beraber bazı özelliklerin de gelmesi haliyle oyun sürümünde değişiklik olması gerekiyordu. En son yayında konuşulmuştu bu. Yani artık çok daha yakın, tam sürümün peşine beklenebilir. Yani öyle umuyorum :smiley:

4 Beğeni

Bence balkanların çıkışı yaklaştığı için balkanlara saklıyorlardır. Ya da Rusyayı salacaklarsa onla beraber çıkacaktır.

Bencede, büyük ihtimalle Man in yol bilgisayarında adaptive ve acil frenleme ile alakalı bir gösterge olucak o yüzden bu güncelleme yaklaştığını işaret ediyo olabilir

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

1 Beğeni

Yanlış bilmiyorsam oyunda bulunan birçok tırda gerçek hayata o animasyon ve ses efekti vb. mevcut

Yani sadece de Man Tgx 2020 de bulunması garip olurdu.

4 Beğeni

Yanlış anladınız siz hocam ben aktif olarak çalışacak olmasından bahsediyorum bı zahmet biliyorum elbette güncel tırların hepsinde mevcut. Scanianin yol bilgisayarında da var mesela, benim kast ettiğim artık görüntü olmaktan çıkıp aktif olarak göstergede gözükeceğini kast etmiştim

1 Beğeni

Öyle görünüyor ki Man Tgx ile çekicilerin çehresi değişecek ve yeniliklere çığır açacak gibi. Gecikmesinin bir sebebi de bu zaten. Çünkü sürekli gelişmeye çalışan bir oyunda deneme yollarıda uygulanıyor. Bekleyelim bakalım nasıl birşey olacak

2 Beğeni

Ben bilgisizlikten sıkıldım, onlar bilgi vermemekten sıkılmadı. O yüzden eski heyecanım kalmadı, yalan söylemeyeceğim…

3 Beğeni

inan 3.5 senedir böyle düşünüyordum ha bu sürüm ha şu sürüm diye ama yok abi heves kalmadı ama olsun ben ets’yi 2 günde sevmedim ilk çıktığı zamanlardan beri hastasıyım

2 Beğeni

Nardo Gri ve Mavi TGX siparişi verdik hala gelmesini bekliyoruz. Yılbaşında gelir diye bekledik araçları taşıyan gemi battı, yeniden yolluyorlar bu seferde gemiye korsanlar çıkmış :smiley:

4 Beğeni

Kesinlikle ben de öyle ilk çıktığından beri çok severek oynuyorum hala daha öyle ve şuna eminim ki gerçek hayatta tır kullanmak için sürüş bakımından tecrübe kazandırabilecek seviyede olan tek simulasyon ets2 şu anda. Manuel mandallı ve otomatik her türlü vites türevini destekleyen başka oyun görmedim tır simulasyonu üzerine. Orjinal Man vitesi ile kullanıyorum ben ve bence gayet vites ezberletme konusunda olsun sürüş deneyimini kazandıran bir özellik. Yeni TGXin gelmesini iple çekiyorum. Bu araçlr gerçekte her ne kadar otomatik de olsa ben her zaman mandallı manuel taraftarıyım

2 Beğeni

ETS 2 İçin Yeni Bir Depo Steamdb Kesinlikle Yeni Nesil Man TGX Sonunda Beeeee

7 Beğeni

arkadaşlar bence nisan-mayıs başı man tgx’i alacaz sonrası mayıs-haziran-temmuz da ise ats için yeni araç volvo vnl yenisi ve peterbilt 389x’i alacaz 1.48 güncellemesinde muhtemel gözüküyor

2023 sonu peterbilt ve kenworth yeni araçlarını alırız gibi

geriye kalan araçlar ats tarafı için (mack pinancle,international hx,freightliner 134sd,freightliner classic xl,western star 4900ex gibi ) araçlar muhtemelen gelecek

ets 2 tarafı için ise yaz başı yada 2023 sonu ise yenilenmiş(yeni volvo,eski volvo )serisini alacaz gibi 1.48-1.49 gibi

Ümitli Değilim.

Gelmez abiler hiç boşuna beklemeyin. Kesin yine bir boya paketidir.

2022 Şubat ayı ama kaçıydı hatırlamıyorum Jarabacek adında bi dlc çıkmıştı ATS için 2022 Mart ayında International 9900i çıktı o isimli dlc

Daf 2021 de Fatamorgana adında bir dlc çıkmıştı