ETS 2 - Yeni MAN TGX 2020 (ana konu)

Martin’de olmasa vay halimize :smiley:

https://twitter.com/SCSsoftware/status/1663848469562290177?t=ex9383DjWY-DlFKJCQof9w&s=19

1 Beğeni

Klasik scs şaşırtmıyor :joy:

Evet scs neden bunu gerçekteki gibi yapmamış? oyundaki gerçeğine göre çok kötü duruyor ağır nakliyede böyle komprasör sistemleri bulunur genelde sadece bu araç için değil 8x4 çalışan tüm ağır nakliye araçlarında bu yapı olur. Benim bu yapıya örnek olarak en sevdiğim tga kasalardaki yapısı. Egzozlarla oldukça uyum içinde bir estetiği var. Örn;

Oyunda olmaması garip gerçekten…modlardan devam 8x4 olarak malesef… modlar scsden daha kaliteli bu konuda ve daha fazla seçenek sunuyor hiç olmazsa.

1 Beğeni

Yan saç olan versiyonu da varmış.

2 Beğeni

MAN’ın sitesinden konfirigasyon seçeneklerine baktım ve oyundakiyle hemen hemen aynı duruyor. Sizin attığınız fotoğraftaki sistem sonradan yapılmış veya opsiyonel olabilir belki. Orjinal olanın eski MAN’daki ile çok bir farkı olmadığından uğraşmamak için eskisininkini koymuşlar gibime geldi.

3 Beğeni

buna yan demirlik takılmıyor mu

Firma 4x2 hariç hiç bir modelinde yan eteklik üretmediği için (geniş tanklar, zaten sığmaz) , bizden yapmamamızı istedi.

8 Beğeni

@SiSL, @batuhan2941’nin paylaştığı fotoğrafta yan eteklikteki tankın mavi valf kapağı var. Büyük kapakta zaten köşesi törpülenmiş. Küçük kapak yapılırsa kapak tutmayabilir. Firma o yüzden yapmamış.

1 Beğeni

4x2 de genis depoda kapama yok gercektedemi yokki

Gerçektede yok zaten geniş depo olunca yan korumalık sığmıyor o bölgeye.

neden öyleyse artık

Gerçekte öyle.

3 Beğeni

Acil frenleme sistemi ikaz sesi çıkmıyor. Scania, Man Tgx Euro 6 da falan çıkıyor. Man Tgx 2020 de çıkmıyor. Modsuz temiz profilde de denedim. Sonuç aynı. Eklemeyi mi unuttular acaba?

1 Beğeni

9 Beğeni

Sisl mega paket destekliyor mu yeni Tgx’i?

“100 Years of MAN Diesel” serisi çıkacakmış

18 Beğeni

Güzel ama gelmez bence

Vikipediye göre 1923de man ilk direkt enjeksiyonlu
Dizel kamyonu çıkarmış.Aynı zaman rudolf dieselin motorunu ilk geliştirdiği yer manmış.
Dizel çağı yavaş yavaş biterken böyle bir bir çıkarmaları anlamlı.

1 Beğeni