ETS 2 - Yeni MAN TGX 2020 (ana konu)

(gönderi yazarı tarafından silindi)

Ekmek çıkardı demiş zengin oldunuz falan dememiş? Çarpıtmak için satır satır garip şeyler yazmayın bari. İyisiyle kötüsüyle her içerik üreticisine yıllardır içerik çıkardı üretti scs, bu boş sallamalari bırakalım, evet eleştiri olayı okey ama yok güncelleme almayı falan şu sürümde bitirirler çok faso fiso geliyor, konuyu dağıtılmayalim her konuya girdiğimde bir gelişme oldu sanıyorum fakat Man’dan başka her konu konuşuluyor oluyor :smiley:

6 Beğeni

Hayatımda gördüğüm en boş yorum kusura bakma Murat scs çalışanı değilsin alt tarafı oyuncusun video çekiyorsun gizli bilgi mi alıyorsun da bunları söylüyorsun :smiley:

6 Beğeni

Ben sana herhangi bir şekilde para kazanıyorsun, dlc’yi bedavaya getiriyorsun vb. bir şey demedim. Oyunu hem oynayıp hem de içerik yayınlıyorsun üstüne üstlük bu videolarında scs’yi kötülemeye devam ediyorsun. Ama sonucunda hep bu oyunu oynuyorsun. Bırak o zaman etsyi sal oyunu tamam bizde scs’den yana kırgınlıklarımız kızgınlıklarımız olmuştur ama senin gibi asla davranmadık hiç kusura bakma.

Şu söylediklerin bile hiç hoş değil kaç senedir ets içeriği çekiyorsun ayıp yani bu oyuna yılların emeğini veren yapımcılara yazık… Bunun dışında artık bu nanköre cevap vermiyorum arkdslar. Rahatsızlık verdiysem kusuruma bakmayın :slight_smile:

5 Beğeni

Sakin olun dostlar sakin neyse konuyu dağıtmayalım bence . Neredesin Man ? :thinking:

3 Beğeni

Çok afedersin ama sen harbi kafayı yemişsin hocam :smiley:
Tamam önceden de liseli ergenler gibi saçma sapan konuşuyordun ama böyle değildin sanki ya, bu ülke bozmuş seni :smiley:
@HasanOfke bi kilitleme gerekecek gibi…

10 Beğeni

:face_vomiting: :face_vomiting: :face_vomiting:

9 Beğeni

ne boş atmışsın awk okurken sıkıldım

3 Beğeni

ben kimsenin ‘‘fanBoy’luk’’ denen şeyini yapmıyorum. Senin saydığın terimleri 2012’de öğrendim. Seni de iyi bilirim kanaldaki videolarda ets yi ne kadar kötülediğini de sildiğin videoları da sen git bunu youtube’daki abonelerine anlat bu yollar benden geçeli 11 sene oluyor. Uzatmanın anlamı yok sen etsyi scsyi çamurlamaya devam et.

Saygıyı hak edene hiçbir zaman saygımı bozmadım forumda benim yazılarımı okuyanlar bilir. Ama yeter da kahin değilsin sen ets hakkında atıp tutma artık.

5 Beğeni

@HasanOfke abi gereksiz uzadı bu konu. Yeni bir haber gelene kadar kilitleyebilir misin? Her seferinde yeni bilgi geldi diye geliyorum buraya saçma sapan bir konuşma dönüyor.

12 Beğeni

Truckers Of Europe 3 Forumuna Dönmüş Burası

3 Beğeni

Ne zaman girsem bu konuya içimde boş bir heyecan, ama kavga okuyoruz.

3 Beğeni

O sırada biz de YouTube’da yayında olacağız.

16 Beğeni

geliyor gelmekte olan :smiley: en sonunda.

1 Beğeni

Hmm🤔
Paintjob çıkmasa bari.

Tuning dlc diyeceğim ama onun için erken yani en azından Man çekiciyle beraber çıkartmazlar diye düşünüyorum. Ama paintjob muhtemel.

Adamlar şaka maka seçimleri beklediler ya la bxnclsnencke

Man çıksın da Mercedes ve diğer tırların çıkışı için artık biraz daha bekleriz. bir de şu yeni gelecek harita dlc si çıksın onu da çok merak ediyorum

Ooohhhh beee yeni TGX yarın oyuna geliyor

Vay be, sonunda he. Başta inanamadım yine :smiley: